"House of Cards" bez Kevina Spaceya. W sieci pojawił się zwiastun najnowszego sezonu

Netflix opublikował zwiastun finałowego sezonu "House of Cards". Nie zobaczymy w nim Kevina Spaceya.

Netflix opublikował na swoim kanale na YouTube zwiastun szóstego, finałowego sezonu hitowego "House of Cards". W serialu nie pojawi się postać Franka Underwooda, grana wcześniej przez Kevina Spaceya, z którym Netflix zerwał współpracę po oskarżeniach o molestowanie seksualne. Zwiastun został wyemitowany przy transmisji ceremonii rozdania Oscarów, a sezon dostępny będzie na Netflixie jesienią.

W zapowiedzi widzimy Claire Underwood (graną przez Robin Wright), która będzie pełnić funkcję prezydenta USA. 

To dopiero początek - mówi Claire Underwood.

Zwróćcie też uwagę, że w zwiastunie pojawia się obraz Billa Clintona, który prawie stracił prezydenturę z powodu skandalu seksualnego z Monicą Lewinsky w roli głównej.

Będziecie oglądać "House of Cards" bez Spaceya?

Kevin Spacey i afera seksualna

Kevin Spacey pierwszy raz został oskarżony o molestowanie przez aktora, Anthony'ego Rappa, który podczas tego zdarzenia miał jedynie 14 lat. Spacey przyznał się do winy i wyznał wtedy, że jest homoseksualistą. Później pojawiły się kolejne oskarżenia, w tym przez ekipę "House of Cards", w wyniku czego Netflix zerwał z nim współpracę. W listopadzie zeszłego roku teatr Old Vic w Londynie, którego Spacey był dyrektorem artystycznym, poinformował, że otrzymał 20 zgłoszeń dotyczących niewłaściwego zachowania z jego strony. Również produkcja filmu "Wszystkie pieniądze świata" zdecydowała, że nagra wszystkie sceny z udziałem aktora od nowa. Spacey został też oskarżony o molestowanie przez członka norweskiej rodziny królewskiej, Ariego Behna, po koncercie na cześć laureatów nagrody Nobla w 2007 roku, którego aktor był gospodarzem.

OG