"The Voice of Poland". Michał Szpak zaskoczył wszystkich zmysłowymi ruchami. Zatańczył do hitu sprzed lat

Michał Szpak kolejny raz zaskoczył wszystkich swoim zachowaniem podczas nagrań "The Voice of Poland". Artysta wyskoczył z fotela i zatańczył do znanego hitu.

Już w sobotę kolejny odcinek programu "The Voice of Poland". Widzowie czekają nie tylko na to, aby sprawdzić, którzy uczestnicy dostali się do kolejnego etapu. Trenerzy w składzie: Margaret, Michał Szpak, Kamil Bednarek oraz Tomson i Baron wzbudzają równie silne emocje. Widać, że skład jurorski bardzo się ze sobą zgrał i dzięki temu jesteśmy świadkami często zabawnych sytuacji. Podobnie będzie w najbliższym odcinku.

"The Voice of Poland". W kim podkochiwał się Kamil Bednarek?

Oficjalny profil programu udostępnił na Instagramie fragment sobotniego odcinka. Kamil Bednarek zdecydował się na dosyć intymne wyznanie. Zdradził, że jego pierwszą miłością była... Natalia Oreiro.

No ja byłem zakochany w Natalii Oreiro - powiedział.
Noo... "Zbuntowany Anioł" - dopowiedziała Margaret.

"The Voice of Poland". Zmysłowy taniec Michała Szpaka

W pewnym momencie Margaret zapytała grupy, jak leciała znana piosenka i zaczęła grać ją na małym instrumencie. Słysząc znajomE rytmy, Michał Szpak wstał i... zaczął tańczyć. Cała widownia oniemiała i zaczęła dopingować artystę. Trzeba przyznać, że wie, jak się ruszać!

 

Reakcja fanów? Mogła być tylko jedna.

Wariaci.
Taniec Michała i tak najlepszy.

W programie dochodzi również do małych spięć:

Zobacz wideo

Zatańczylibyście z Michałem?

KB

Więcej o: