Meghan na ostatnim wyjściu miała na sobie nowe pierścionki. Nie były przypadkowe. Nawiązują do ważnych dla księżnej spraw

Meghan Markle powiększyła swoją kolekcję biżuterii. Tym razem zainwestowała w pierścionki ekologicznej marki. Dowiedzieliśmy się, co oznaczają.

Ostatnio Meghan Markle wraz z księciem Harrym, wzięła udział w dyskusji na temat równości płci, która odbyła się w Windsor Castle. Na tę okazję aktorka założyła dwa nowe nabytki, czyli pierścionki marki Vargas Goteo. Kanadyjski jubiler wspiera zagrożone gatunki na całym świecie, przekazując wpływy ze sprzedaży na różne cele charytatywne.

Jeden z pierścionków, to 18 karatowy, złoty Manta Kiss Stack Ring. Wpływy ze sprzedaży modelu wspierają ochronę "diabła morskiego", czyli ryby manta. Ekologiczna marka współpracuje z fundacją Manta Trust, która przeprowadza także badania nad zagrożonym gatunkiem. Drugi, to Bow Knot Ring który nawiązuje do motywów żeglarskich. Ekologiczna marka informuje, że księżna Sussex sama nabyła biżuterię. 

 

Projektant Vargas Goteo, Alex Prijic Smith, który założył markę z Montrealu w 2010 roku, powiedział "People":

Zobaczyć moją pracę na tak niezwykłej kobiecie, jest naprawdę spełnieniem marzeń

Fakt, że kanadyjski jubiler koncentruje się na wniesieniu etycznej i społecznej odpowiedzialności do szlachetnej biżuterii, niewątpliwie wpłynęło na wybór Meghan. 

Jak Wam się podobają?

Księżna Meghan zwróciła się do młodych ludzi: "Jako mała dziewczynka byłam przerażona" [ENG]

Zobacz wideo

DK