Meghan Markle błagała, aby napisać o niej w tabloidzie. Dziennikarka wspomina spotkanie z księżną sprzed kilku lat. "Była zawiedziona"

Meghan Markle ostatnimi czasy narzeka na nadmierne zainteresowanie prasy jej osobą. Okazuje się, że jeszcze kilka lat temu nie była taka powściągliwa. Dziennikarka tabloidu wspomina swoje spotkanie z księżną sprzed lat.

Meghan Markle dzięki ślubowi z księciem Harry'm z trzecioligowej amerykańskiej celebrytki, stała się jednym z najbardziej grzejących nazwisk w światowym show-biznesie. Wydawałoby się, że nadmierna sława odbiła jej się czkawką, ponieważ ta w ostatnim wywiadzie narzekała na media, które ją krytykują i analizują każdy jej ruch. Co więcej, książę Harry pozwał jeden z brukowców, który wyjątkowo niepochlebnie rozpisywał się na temat jego małżonki. Okazuje się, że jeszcze kiedyś Meghan łaknęła blichtru, jak mało kto.

Meghan Markle błagała, aby napisać o niej w tablodzie

Dziennikarka jednego z tabloidów w rozmowie z "Daily Mail" opowiedziała o swoim spotkaniu z Meghan z 2013 roku. Wówczas ta pracowała jako edytor kolumny celebryckiej w magazynie "People" i często spotykała się w sprawach biznesowych z gwiazdami oraz ich agentami. Jedno takie spotkanie miała właśnie z Meghan, gdy ta była gwiazdą serialu "Suits". Dziennikarka we wspomnieniach nadmienia, że obecnej księżnej bardzo zależało na promocji jej osoby, kosztem jej życia prywatnego. Sama poinformowała reporterkę, który mężczyzna z show-biznesu wówczas walczył o jej uwagę. 

Wyjęła telefon i pokazała mi Ashley'a Coel'a. "Znasz go? Od jakiegoś czasu obserwuje mnie na Twiterze i strasznie się o mnie stara. Naprawdę widać, że bardzo mu zależy- powiedziała. Opowiedziałam co o nim sądzę i nie były to miłe informacje. Ewidentnie była zawiedziona, tym co usłyszała- mówiła dziennikarka w Daily Mail.

Spotkanie okazało się owocne, ponieważ niedługo po nim Meghan pojawiła się w kolumnie plotkarskiej magazynu i to nawet sześciokrotnie. Dziennikarka nie omieszkała jako pierwsza wypuścić informacji o zalotach Ashley'a Coela'a, którą zresztą przekazała jej sama Meghan. Kto by pomyślał, że tak pragnąca sławy i zainteresowanie Markle teraz będzie mieć jej dosyć i walczyć w sądzie z tabloidami.

Meghan Markle jest teraz na absolutnym topie i obraca się wśród największych gwiazd na świecie. Zobacz wideo z jej spotkania z Beyonce.

Zobacz wideo

RG