Spódnica z jagnięcej skóry idealnie podkreśliła sylwetkę odchudzonej Meghan Markle. Jest szczuplejsza niż przed ciążą

Meghan Markle wyraźnie schudła. Potwierdza to jej najnowsza kreacja. Ostatni raz tak szczupłą księżną widzieliśmy zanim zaszła w ciążę. Zobaczcie sami.
Zobacz wideo

Meghan Markle i książę Harry wzięli udział w dyskusji na temat równości płci, która odbyła się w Windsor Castle. Amerykańską aktorkę najbardziej interesowała kwestia, jak przedstawiciele takich organizacji, jak np. One Young World planują wprowadzić zmiany, służące wzmocnieniu pozycji kobiet w świecie. 

Meghan Markle zachwyca figurą 

Księżna Sussex wybrała  na tę okazję bardzo kobiecą, ale i elegancką stylizację. Bordowy sweter z głębokim dekoltem zestawiła ze skórzaną, ołówkową spódnicą w kolorze cegły. Dodajmy, że spódnica pochodzi z kolekcji Hugo Bossa i kosztuje 369 funtów, co w przeliczeniu daje ponad 1800 złotych. Całość uzupełniały bordowe szpilki. 

Trzeba przyznać, że w takiej dopasowanej stylizacji Meghan wyglądała doskonale. To też pierwsza od dawna tego typu kreacja. Od czasu porodu księżna stawiała raczej na szersze sukienki, które ukrywały jej kształty. Teraz widać jednak, że wróciła do swojej sylwetki sprzed narodzin syna.

Też to widzicie?

AG