Zombie Boy zmarł czternaście miesięcy temu. Dopiero teraz poznaliśmy przyczynę jego śmierci

Zombie Boy nie popełnił samobójstwa. Jak podają zagraniczne media, zginął w wyniku tragicznego wypadku.

Zombie Boy, a właściwie Rick Genest był światowej sławy modelem. Popularność zyskał głównie za sprawą wytatuowanego ciała. Dał się nawet namówić na występ w teledysku naszej rodzimej gwiazdy, Honoraty Skarbek. Niestety, w zeszłym roku uległ tragicznemu wypadki i zmarł.

Zombie Boy - przyczyny śmierci

Tuż po potwierdzeniu, że mężczyzna nie żyje, pojawiło się mnóstwo spekulacji, że Rick popełnił samobójstwo. Napisała o tym sama Lady Gaga, w której teledysku model miał okazję wystąpić. Artystka żałowała swoich słów, bo szybko usunęła wpis, za co potem przepraszała. 

Z szacunku dla rodziny Ricka, jego samego i jego spuścizny, przepraszam, jeśli zabrałam głos za wcześnie, podczas gdy nie ma żadnych świadków ani dowodów, by potwierdzić przyczynę jego śmierci. W żaden sposób nie chciałam wyciągnąć pochopnych wniosków. Składam najgłębsze kondolencje jego rodzinie i przyjaciołom - usprawiedliwiała się.

Minęło kilka miesięcy od śmierci i w końcu oficjalnie podano jej przyczynę. Melissa Gagnon zajmująca się śledztwem w tej sprawie, poinformowała, że upadek Ricka z balkonu był tragicznym wypadkiem. 

Niektórzy bliscy przyjaciele donieśli, że Rick słyszał głosy, szczególnie gdy nadużywał substancji. Jednak pan Genest nie wydawał się być w stanie psychozy lub majaczenia, kiedy wyszedł na balkon - tłumaczy.

CW

Zombie Boy zagrał w klipie Honoraty Skarbek. Artystka rozmawiała ostatnio z Plotkiem. Posłuchajcie o czym:

Zobacz wideo