"Top Model". Emocje po ostatnim odcinku nie opadają. Internauci krytykują Sandrę. "Gdyby mogła, toby Stasia zamknęła w klatce"

W dziewiątym odcinku "Top Model" odpadła Klaudia. Internauci nie są jednak oburzeni werdyktem jurorów, a zaborczym zachowaniem Sandry Dorsz.

Poniedziałkowy odcinek "Top Model" był naprawdę ekscytujący. Nie dość, że uczestnicy wzięli udział w nagraniach do najnowszego teledysku Darii Zawiałow, to zapozowali ze swoimi najbliższymi. Jednak nie to przykuło największą uwagę fanów programu. Poddali oni krytyce zachowanie Sandry Dorsz. 

"Top model" odcinek dziewiąty - opinie internautów 

Podobnie jak w zeszłym tygodniu, tak i w tym dało się zauważyć wyjątkowe zainteresowanie Sandry Stasiem. Modelka nie ukrywa, że kolega z planu bardzo jej się podoba, jednak w ostatnim odcinku zrozumiała, że nie tylko jej. Na horyzoncie pojawiła się rudowłosa Anna, która od samego początku utrzymywała z Ukraińcem bliskie relacje. 

 

Zazdrosna Dorsz postanowiła więc nieco zawalczyć o większą uwagę mężczyzny, stając się wręcz zaborczą w swoich komentarzach pod adresem koleżanki.

Ania jest piekielnie zazdrosna, ale ja nie wiem o co. Wszystkim pokazuje zdjęcie, a mnie nie. Niech się zachowuje, ja to jestem singielką, a ona nie.

Wychwycili to internauci, którzy na instagramowym profilu "Top Model" pod zdjęciem Sandry napisali wprost, co myślą o jej zachowaniu.

'Top Model''Top Model' screen Instagram @topmodelpolskatvn

Czy tylko ja czekam na ten moment, aż ona odpadnie z programu (...) Jej komentarze w stosunku do Ani i Staszka są nie na miejscu.
Bezczelna i bez zasad.
Najbardziej irytująca osoba w programie.

Faktycznie, niektóre komentarze mieszkańców domu modelek są nie na miejscu. Warto jednak pamiętać, że program, który oglądamy, jest pocięty i nie zawsze oddany jest cały kontekst sprawy.

CW

Już niedługo Joanna Krupa zostanie mamą. Posłuchajcie, jak zareagowała, gdy dowiedziała się, że jest w ciąży. 

Zobacz wideo