Kinga Rusin została zapytana o relacje z Edytą Górniak: "Urazy wybaczone?". Dziennikarka ostro zareagowała

Kinga Rusin dodała zdjęcie ze studia "Dzień Dobry TVN", na którym pozuje z m.in. Edytą Górniak. Jeden z internautów zapytał ją o aktualne relacje, jakie je łączą. Dziennikarka odpowiedziała i nie ukrywała zdziwienia jego pytaniem.
Zobacz wideo

W jednym z ostatnich odcinków "Dzień Dobry TVN", który prowadzili Kinga Rusin i Piotr Kraśko, pojawiły się dwie artystki: Anita Lipnicka i Edyta Górniak. Dziennikarka pochwaliła się ich wspólnym zdjęciem na swoim profilu na Instagramie.

Wszystko się może zdarzyć, ale takie cuda tylko w "Dzień Dobry TVN"! Co za spotkanie! - napisała pod spodem.

Kinga Rusin o kontaktach z Edytą Górniak

Wielu internautów zwróciło uwagę, że Rusin i Górniak pozują razem i są zadowolone. W komentarzach dopytywali dziennikarki, czy wybaczyła diwie urazy, a obie panie łączy sympatia:

Pani Kingo, urazy wybaczone? - zapytał jeden z nich.

Odpowiedź:

Urazy? - napisała zdziwiona Rusin.

Ktoś inny dopytywał:

To wy się lubicie?
My? Bardzo - odpowiedziała prowadząca "DD TVN".

Jej reakcja może świadczyć, że obie zdecydowały się zapomnieć o konflikcie, jaki miał miejsce jeszcze niedawno.

 

Górniak konflikt z Rusin

Zaczął się on w 2014 roku, kiedy diwa była gościem "DD TVN". Miały rozmawiać o nowej płycie Górniak, jednak w pewnym momencie Rusin przerwała swojemu gościowi i zadała pytanie o ślub, wprowadzając do programu bardzo niezręczny nastrój. Górniak całkowicie ją zignorowała, komentując jedynie, że nie takiej rozmowy się spodziewała. Kilka dni później w rozmowie z naszym portalem piosenkarka tłumaczyła, że Rusin jej zdaniem wykazała się całkowitą ignorancją i brakiem umiejętności dziennikarskich. Więcej przeczytacie o tym TUTAJ.

Panie pogodziły się w zeszłym roku, kiedy spotkały się na planie programu "Agent-Gwiazdy". Rusin była prowadzącą, a Górniak jednym z uczestników. Co ciekawe, to diwa pierwsza wyciągnęła rękę do dziennikarki, kiedy spotkały się w tym samym samolocie.
AW