Górniak i Rusin pogodziły się na planie "Agenta". To diwa wyszła z inicjatywą! "Powiedziałam: Dzień dobry, chyba lecimy na ten sam program"

Edyta Górniak i Kinga Rusin nie ukrywają, że przez wiele lat były w konflikcie. Dopiero kiedy znalazły się razem na planie "Agenta", zdecydowały się pogodzić.
Zobacz wideo

Konflikt Edyty GórniakKingi Rusin rozpoczął się w 2014 roku. W jednym z odcinków "Dzień dobry TVN" wokalistka została zaproszona, aby opowiedzieć o swojej płycie. Jednak prowadząca szybko zmieniła temat i zamiast rozmawiać o muzyce, wolała poruszyć sprawy prywatne. Zapytała gwiazdę o ślubne plany z prawnikiem Piotrem Schrammem. Jak się później okazało, Edyta była wówczas już po rozstaniu z nim. Po programie Górniak udzieliła wywiadu dla "Faktu", w którym zarzuciła Rusin dziennikarską niekompetencję.

ZOBACZ: Zapytaliśmy Edytę Górniak o konflikt z Kingą Rusin. Dobrze wybrnęła? [TYLKO U NAS]

Kinga Rusin o Edycie Górniak: Pokazała ludzką twarz

Kiedy w mediach potwierdzono udział Edyty w czwartej edycji programu "Agent - Gwiazdy", zastanawiano się, czy wokalistka i dziennikarka wreszcie zażegnają swój konflikt. Okazuje się, że piosenkarka miała pewne obawy przed występem:

Ponieważ konflikt między nami istniał i to dość mocno, to zastanawiałam się, jak to będzie w programie. Przecież w końcu będziemy musiały stanąć twarzą w twarz i rozmawiać. Ostatecznie nie było dużego kontaktu z prowadzącą, a jeśli już, to tylko w obecności kamer - wyjawiła Górniak w jednym z wywiadów.

ZOBACZ: Edyta Górniak wyszła z konferencji "Agenta". Jej zachowanie skomentowała Kinga Rusin. "Rozmawiałyśmy długo na ten temat"

Ostatecznie obie panie pogodziły się przed rozpoczęciem zdjęć do programu. Co ciekawe, to diwa pierwsza wyciągnęła rękę do Rusin, kiedy spotkały się w tym samym samolocie.

Podeszłam, przywitałam się z Kingą, podałam jej rękę, powiedziałam: "Dzień dobry, chyba lecimy na ten sam program”, a ona powiedziała: "Pomidor”. Wszyscy mamy klauzulę poufności i wszyscy na pytania odpowiadali pomidor – twierdzi Edyta.

Podobno w jednym z odcinków "Agenta" widzowie zobaczą, jak prowadząca i uczestniczka pojednały się oficjalnie przed kamerami. Na ten moment wiemy jedynie, że Kinga ma bardzo dobre zdanie o Edycie i cieszy się, że piosenkarka wystąpiła w programie.

Lubimy się. Cieszę się, że wzięła udział w tym programie. Tym samym pokazała ludzką twarz - wyznała.

Oglądacie najnowszą edycję "Agenta"? Komu kibicujecie?

JP