Kuba Wojewódzki na romantycznej kolacji. Towarzyszyła mu piękna kobieta. Anna Mucha może poczuć lekkie ukłucie zazdrości

Kuba Wojewódzki dodał na Instagramie zdjęcie z kolacji przy świecach. Jednak zamiast Anny Muchy, z którą podobno znowu się spotyka, świętował z... Magdą Gessler.
Zobacz wideo

Kuba Wojewódzki i Anna Mucha wrócili do siebie? To pytanie zadaje sobie wiele osób od jakiegoś czasu. Choć oboje milczą, to skutecznie podkręcają atmosferę wokół tego tematu. Ostatnio aktorka dodała na Instagramie zdjęcie, na którym stoi przy samochodzie, którego tablice rejestracyjne wskazywały, że należy on do dziennikarza. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Kuba Wojewódzki na kolacji z Magdą Gessler

Ostatnio jednak samozwańczy "król TVN-u" wybrał się na spotkanie z koleżanką ze stacji, Magdą Gessler. Dodał ich wspólne zdjęcie na Instagramie:

Uwielbiam kolacje przy świecach - wyznał.
 

Zdradził też tajemniczo, że razem z restauratorką spiskują. Nie zdradził jednak żadnych szczegółów. Gdy fani próbowali podpuścić Gessler, żeby zdradziła im co nie co, ta się nie dała i uparcie milczała. Internauci, którzy uważają, że na zdjęciu znaleźli się "król i królowa TVN-u" zostawili wiele miłych słów. Pisali, że tworzą piękną parę oraz zapewniali, że nie mogą doczekać się ich wspólnego projektu.

Jak myślicie? Co to może być?

AW