Partnerka Zakościelnego pokazała, jak wygląda po nieprzespanej nocy. Powód? Znają go wszyscy rodzice

Paulina Wyka po raz kolejny pokazała na Instagramie, jak wygląda prawdziwe macierzyństwo. Obserwatorki są zachwycone szczerością modelki.

Maciej Zakościelny niechętnie opowiada o swoim życiu prywatnym. Wiadomo jednak, że od 5 lat jest związany z Pauliną Wyką. Para doczekała się dwóch synów. Wybranka aktora od czasu do czasu relacjonuje cienie i blaski macierzyństwa na Instagramie.

Syn Macieja Zakościelnego ząbkuje

Paulina Wyka już kilkukrotnie deklarowała się jako zwolenniczka karmienia piersią. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ. Zdjęcie, na którym oddaje się tej czynności, nie powinno więc nikogo zaskoczyć. Tym razem modelka pokazała się jednak w nieco innym wydaniu, niż dotychczas. Jest bez makijażu, a w dodatku widać, że ma za sobą nieprzespaną noc.

 

Hashtagi #ząbkowanie, #ledwowidzenaoczy i #cudownanoc sugerują, że powodem niewyspania się mamy był najmłodszy syn pary, a konkretnie jego wyżynające się uzębienie. Obserwatorki Wyki zachwyciły się jej szczerością i naturalnym wyglądem, czego wyraz dały w komentarzach pod zdjęciem.

Cudowne, naturalne zdjęcie.
Uwielbiam matki, które pokazują i mówią prawdę o życiu z dziećmi - piszą.

My również doceniamy naturalność na Instagramie. Brawo! Maciejowi i Paulinie życzymy cierpliwości. Jak wiadomo, ząbkowanie to niełatwy czas zarówno dla dziecka, jak i rodziców.

Dzieci gwiazd na Instagramie. Urocze zdjęcia i filmiki:

Zobacz wideo