Maciej Zakościelny na wakacjach z partnerką i synkiem. Tak prywatne zdjęcia pokazuje rzadko. Internauci zwrócili też uwagę na opis

Maciej Zakościelny zrobił wyjątek i zapozował do zdjęcia za swoim najmłodszym synem. Wspólnej fotce towarzyszy szczery opis.

Maciej Zakościelny nie należy do gwiazd, które chętnie pokazują swoje życie prywatne w mediach społecznościowych. Rzadko kiedy opowiada też w wywiadach o rodzinie. Wiadomo jednak, że od 5 lat jest związany z Pauliną Wyką. Owocami ich miłości są dwaj synowie. Ostatnio aktor zrobił wyjątek i pochwalił się zdjęciem z najmłodszym z nich.

Zakościelny pozuje z synem na Instagramie

Fotka urocza, to fakt. Widok Macieja Zakościelnego z synem też nie należy do najczęstszych, a mimo to uwagę Internautów zwróciło jednak co innego.

 
Małe dzieci nieco determinują, zawężają destynacje i sposób w jaki chciałoby się spędzić wakacje. Na te gdzie nic nie planujesz tylko „lecisz” musimy jeszcze trochę poczekać - napisał aktor.

Niektórzy twierdzą, że w opisie Zakościelny między wierszami narzeka na bycie tatą.

Dzieci nie zawężają destynacji, tylko rodzice są wygodni i nie przyzwyczajeni do spędzania z dziećmi 24 godzin na dobę - czytamy w komentarzach.

Zakościelnemu chodziło najprawdopodobniej o to, że egzotyczne i spontaniczne wyjazdy mogą być męczące nie tylko dla rodziców, ale też dla dzieci. Przypomnijmy, że najmłodszy syn aktora i modelki urodził się w ubiegłym roku.

Maciej Zakościelny i Paulina Wyka bardzo rzadko wrzucają do Internetu zdjęcia swoich dzieci. Gwiazdor "Diagnozy" pokazał pół twarzy swojego syna, a w tym samym czasie jego partnerka także pochwaliła się fotką z pociechą. Ona zasłoniła jednak twarz dziecka.

 

Maciej Zakościelny na premierze filmu "Kogel-Mogel".

Zobacz wideo

Zgrana para?

Więcej o: