Ewa Chodakowska w nietypowej wersji. Fani: Jak Paryżanka! Stylizacja fajna, ale jeszcze ciekawszy opis. Zdradziła, jaką pracę wykonywała w Londynie

Ewa Chodakowska wybrała się do Londynu. Przy okazji podróży zdobyła się na sentymentalne wyznanie. Okazuje się, że w dawnych czasach pracowała w stolicy Wielkiej Brytanii.

Ewa Chodakowska to dziś jedna z najbogatszych Polek. Jej fit imperium jest warte miliony, a ona sama często podkreśla, że pieniądze nie zmieniły jej nastawienia do ludzi czy pracy. Przy okazji wyprawy do Londynu, zdradziła, że kiedyś, jak wiele Polaków, pracowała tam fizycznie.

Ewa Chodakowska pracowała "na mopie"

Ewa pokazała na Instagramie zdjęcie, na którym wygląda dość nietypowo. Zazwyczaj oglądamy trenerkę w ubraniach sportowych lub seksownych kreacjach. Tym razem ma na sobie stylowy, czarny komplet. Nonszalancko założony beret sprawił, że fanom od razu nasunęło się skojarzenie z Paryżem. Co za styl!

Naszą uwagę przyciągnął opis zdjęcia.

 
Kiedyś zasuwałam w Londynie na mopie,  podawałam „fish & chips”, wycierałam zasmarkany nosek. Dziś wpadam tu w zupełnie innym „stylu”. Jedno się nie zmieniło. Czy to na mopie, czy na spotkaniach biznesowych, czy na scenie treningowej - ZAWSZE Z UŚMIECHEM NA TWARZY.
Kurczę, chyba wyskoczę do Londynu pozasuwać na mopie, żeby za kilka lat być w miejscu, w którym teraz jesteś - napisała jedna z fanek.
Jak pięknie! - inni chwalili stylizację Ewy.
A najpiękniejsze, że czy na mopie czy w wielkim świecie zawsze z szacunkiem dla ludzi - wtórowali inni.

Wiedzieliście, że Chodakowska zaczynała od pracy w gastronomii? Jak widać marzenia się spełniają :)

Te gwiazdy nie boją się zmian... fryzury. Zobaczcie ich metamorfozy:

Zobacz wideo

jm