"Love Island". Mikołaja odwiedził tata. Jego zachowanie nie spodobało się internautom. "Ten komentarz odnośnie urody..."

W przedostatnim odcinku "Love Island" mieszkańców hiszpańskiej willi odwiedzili ich bliscy. Wszyscy byli bardzo uprzejmi, ale zachowanie taty Mikołaja nie spodobało się internautom.

Pierwsza edycja "Love Island" dobiega końca. Już w niedzielę poznamy zwycięską parę. Na kilka dni przed finałem do słonecznej willi w Hiszpanii zostali zaproszeni niespodziewani goście, najbliżsi uczestników. Najwięcej skrajnych emocji wzbudził tata Mikołaja. 

"Love Island". Tata Mikołaja komentuje wygląd Sylwii

Mikołaj i Sylwia nie zwracali z początku na siebie uwagi. Kiedy jednak zauważyli, że nikt inny im nie pozostał, sparowali się i weszli do finału. Przyszłość wróży im brat "islandersa", który jest zachwycony jego wybranką serca. 

Mnie się Sylwia bardzo podoba. (...) Prawda jest taka, że gdyby (Mikołaj) był sparowany z kimś innym to my byśmy tu wcale nie przyjechali" - powiedział podczas odwiedzin.

Podobnego zdania jest ojciec mężczyzny, który nie szczędził Sylwii miłych słów. Niestety chyba trochę zagalopował się w komplementach. Wychwalając jej inteligencję, zasugerował, że nie należy do najpiękniejszych.

Bardzo sympatyczna dziewczyna. To szaleństwo jest w niej fajne, pozytywne. Nie tylko po dniu następuje noc, ale po nocy dzień. Inteligencja jest istotna. Z ładnej miski się nie najesz.

To jednak nie koniec. Kiedy doszło do jego rozmowy z kobietą, poprosił ją, by "wstała i się zaprezentowała przed nim". Ta posłuchała i obróciła się ochoczo ku aprobacie mężczyzn.

 

Zachowanie i słowa mężczyzny nie spodobały się wielu internautom. Pod zdjęciami z programu na Instagramie pojawiło się wiele nieprzychylnych komentarzy. 

Sposób, w jaki potraktował Sylwię ojciec Mikołaja każąc jej okręcić się, jest tak żenujący, a i sama Sylwia pokazała, jaka jest prymitywna. 
Dziecinada.
Jakoś ojciec Mikołaja nie pałał nadmiernym entuzjazmem w stosunku do Sylwii. I ten komentarz odnośnie urody... Przecież Sylwia jest super laską. 

Niektórzy bronili taty Mikołaja:

Boże, co wy się czepiacie, zajefajny tatuś i brat także, bardzo luźna rozmowa. Ten cytat, że "z ładnej miski się nie najesz" było odpowiedzą na to, co powiedział Miki, że fajnie jest budzić się i kłaść spać obok inteligentnej kobiety.

A Wy jak uważacie? Fani program słusznie zwrócili uwagę na zachowanie taty Mikołaja? 

CW

Bartek odpadł z programu bardzo szybko. Co powiedział o swoim poprzednich wybrankach?

Zobacz wideo