"Love Island". Widzowie wściekli na uczestników po tym, jak potraktowali jedną z par. "Szkoda komentować". Wkurzyła się nawet Doda

Decyzją uczestników z programem "Love Island" pożegnali się Monika i Paweł. Widzowie nie ukrywają, że są na nich źli i zmienili zdanie o wielu osobach.
Zobacz wideo

W ostatnim odcinku "Love Island" mieszkańcy willi mieli zdecydować, która para ma najmniejsze szanse na miłość. Najwięcej głosów zebrali Monika i Paweł, którzy przez to musieli opuścić program. Widzowie nie ukrywają swojego oburzenia zachowaniem uczestników.

"Love Island". Widzowie skrytykowali uczestników

Największa krytyka spadła przede wszystkim na Sylwię, która była najbliższą koleżanką makijażystki. Oberwało się także innym uczestnikom, którym zarzucono fałsz. Przede wszystkim wypomniano im, że obgadywali Oliwię i Maćka, a wskazali Monikę i Pawła. Wśród nich znaleźli się także byli mieszkańcy willi.

Nawet szkoda komentować tego, co dzisiaj się stało. Przypomnijcie sobie wszyscy, jak każdy z tych uczestników, którzy zostali, skreślali relację Maćka oraz Oliwii - napisał Piotrek, brat Pawła.

Głos zabrał także Łukasz, który odniósł się na oficjalnym profilu na Instagramie "Love Island" do wypowiedzi bliźniaka. Zwrócił on uwagę na to, że najbardziej nie układa się Damianowi i Beacie i to oni powinni zostać wskazani.

Szkoda mi ich! Paweł całą prawdę powiedział i wielce się oburzyli. Od samego początku są tam i żadnej relacji nie stworzyli! Przykre, ale prawdziwe... - dodał Łukasz.
 

Wypowiedział się też na InstaStories. On za to skupił się na Mikołaju i podważył jego uczucia do Sylwii. Zwrócił się do widzów, żeby zastanowili się nad tym, dlaczego przez cały program "skakał z kwiatka na kwiatek", a dopiero pod koniec programu zbudował trwalszą relację. Zasugerował tym samym, że chodzi mu jedynie o zwycięstwo. Odcinek skomentowała także Doda, która nie ukrywa, że jest fanką programu:

Powiem wam, że się trochę zdenerwowałam, jak obejrzałam teraz "Love Island" - powiedziała na InstaStories.

DodaDoda Screen z Instagram.com/ dodaqueen

A Wy co myślicie o takiej decyzji? Monika i Paweł faktycznie powinni opuścić willę?

AW