Marina zaskoczyła wyznaniem. Nie pójdzie na wybory. "Nie angażuję się w politykę"

Marina w rozmowie z portalem Pudelek.pl zdradziła, że nie weźmie udziału w nadchodzących wyborach parlamentarnych. Przyznała przy tym, że polityka nie należy do kręgu jej zainteresowań.
Zobacz wideo

Podczas gali Joy Influencer Roku 2019Marina została zapytana przez portal Pudelek.pl o nadchodzące wybory parlamentarne. Piosenkarka nie miała zdradzać, na którą partię planuje głosować, ale czy w ogóle 13 października stanie przy urnie wyborczej i odda swój głos. 

Odpowiedź Mariny była zaskakująca. Celebrytytka zdradziła bowiem, że nie ma zamiaru iść na wybory.

Powiem szczerze, ja się nie interesuję polityką i nie angażuję się tak w politykę. Zawsze uważałam, że artyści powinni być tak troszeczkę z boku - powiedziała. 

Gwiazda dodała przy tym, że w czasie wyborów będzie we Włoszech, a nie uzupełniała żadnych dokumentów, które pozwoliłyby jej głosować poza granicami Polski.

Nie angażuję się w politykę - ucięła w końcu rozmowę. 

Szczerze przyznamy, że takie zachowanie nas zaskoczyło. Zwłaszcza, że mnóstwo gwiazd (m.in. Julia Wieniawa, Magda Gessler, Dawid Podsiadło, Małgorzata Rozenek-Majdan, Hubert Urbański, Krzysztof Zalewski, Anita Sokołowska), zachęca, by wziąć udział w wyborach parlamentarnych i 13 października oddać głos zgodnie ze swoimi przekonaniami. My również was do tego namawiamy. Każdy głos jest ważny i to własnie każdy z nas decyduje w ten sposób, kto będzie sprawował rządy, a w efekcie, jak będzie wygalał przyszłość. Polski. 

AG 

Więcej o:
Komentarze (235)
Marina przyznała się, że nie pójdzie na wybory. "Nie angażuję się w politykę"
Zaloguj się
 • Gość: gosc

  Oceniono 180 razy 164

  pojscie na wybory to nie mieszanie sie w polityke pustaku,to przyszlosc,to obowiazek obywatelski

 • Gość: Lotek

  Oceniono 127 razy 119

  a JAKIE inne zaintersowania ma ta pani >? chodzenie po sciankach i zakupy ?

 • Gość: Aga

  Oceniono 111 razy 101

  Marina wykazała się bezmózgiem totalnym.To ,ze ona się nie musi martwić o przyszłość nie znaczy ze obojętny powinien być los kraju w którym mieszka.Pustaczka

 • Gość: Kamil

  Oceniono 81 razy 77

  1. Kim jest artysta? Definicja artysty nie obejmuje przebieranek na Instagfamie. Radzilabym zapoznac sie z definicja i nie nadwyrezac tego okreslenia...
  2. Bycie artysta, a nawet pseudo, nie zwalnia z glosowania.
  3. Ja nie interesuje sie literatura, ale ksiazke Tokarczyk przeczytalem i Nobla gratuluje

 • Gość: Niunia

  Oceniono 62 razy 62

  Ma wpływ na wielu młodych ludzi czy chce czy nie chce, więc powinna się trochę postarać. Artyści, którym naturalnie ta osoba nie jest ,zawsze bardzo mocno wspierali i wspierają swój kraj. Głupia pusta lala. Głowe z d...pą zamieniła. Tyle w temacie.

 • Gość: ccc

  Oceniono 51 razy 51

  artyści???? daleko jej do tego ... żenada

 • Gość: edee

  Oceniono 54 razy 50

  Hajsu ma jak lodu to jej nie robi w jakim kraju będzie żyć!! Szkoda tylko, że my - niewiele zarabiający będziemy zaraz bez pracy klepać biedę!

 • Gość: co za pustak

  Oceniono 43 razy 39

  artystka...interesuje się tylko butami,torebkami i lansem. a to ,ze nie idzie na wybory oznacza,że mądra nie jest...być z boku geniuszko oznacza,że nie musisz epatować swoimi poglądami i namawiać innych do tego..a udział w wyborach , powinien być twoim zasr..obowiązkiem..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX