Marina zaskoczyła wyznaniem. Nie pójdzie na wybory. "Nie angażuję się w politykę"

Marina w rozmowie z portalem Pudelek.pl zdradziła, że nie weźmie udziału w nadchodzących wyborach parlamentarnych. Przyznała przy tym, że polityka nie należy do kręgu jej zainteresowań.
Zobacz wideo

Podczas gali Joy Influencer Roku 2019Marina została zapytana przez portal Pudelek.pl o nadchodzące wybory parlamentarne. Piosenkarka nie miała zdradzać, na którą partię planuje głosować, ale czy w ogóle 13 października stanie przy urnie wyborczej i odda swój głos. 

Odpowiedź Mariny była zaskakująca. Celebrytytka zdradziła bowiem, że nie ma zamiaru iść na wybory.

Powiem szczerze, ja się nie interesuję polityką i nie angażuję się tak w politykę. Zawsze uważałam, że artyści powinni być tak troszeczkę z boku - powiedziała. 

Gwiazda dodała przy tym, że w czasie wyborów będzie we Włoszech, a nie uzupełniała żadnych dokumentów, które pozwoliłyby jej głosować poza granicami Polski.

Nie angażuję się w politykę - ucięła w końcu rozmowę. 

Szczerze przyznamy, że takie zachowanie nas zaskoczyło. Zwłaszcza, że mnóstwo gwiazd (m.in. Julia Wieniawa, Magda Gessler, Dawid Podsiadło, Małgorzata Rozenek-Majdan, Hubert Urbański, Krzysztof Zalewski, Anita Sokołowska), zachęca, by wziąć udział w wyborach parlamentarnych i 13 października oddać głos zgodnie ze swoimi przekonaniami. My również was do tego namawiamy. Każdy głos jest ważny i to własnie każdy z nas decyduje w ten sposób, kto będzie sprawował rządy, a w efekcie, jak będzie wygalał przyszłość. Polski. 

AG