Zmiana zasad w "The Voice of Poland"! Zawodników czeka trudna edycja. Jurorów - jeszcze trudniejsza

W "The Voice of Poland" wielka zmiana zasad. Już w najbliższą sobotę zmierzą się z nią i zawodnicy, i jurorzy. O co chodzi?

Dziesiąta edycja "The Voice of Poland" trwa już na TVP od kilku tygodni. Zawodnicy przechodzą właśnie do drugiego etapu Bitew. I tu właśnie postanowiono zmienić dotychczasowe zasady gry.

"The Voice of Poland" - zmienione zasady

Do tej pory trenerzy show trzy razy w trakcie wszystkich bitew mieli prawo "podkraść" sobie zawodników. Wprowadzało to element zaskoczenia i niepewności u wszystkich stron show - i u uczestników, i u jurorów-trenerów a także u widzów. W jubileuszowej, 10 edycji postanowiono znacznie poszerzyć tę opcję.

Od najbliższej soboty, w najbliższych trzech odcinkach, trenerzy będą mieli prawo podkradać sobie zawodników BEZ limitu. To sprawia, że ostateczny skład osób, które będą później walczyły o miejsce w Nokaucie, poznamy dopiero za trzy tygodnie.

W najbliższą sobotę rozpoczną się Bitwy - drugi etap „The Voice of Poland”. Uczestnicy z drużyn Margaret, Tomsona i Barona, Michała Szpaka oraz Kamila Bednarka zmierzą się w muzycznym pojedynku. Jednak tylko jedna osoba z każdego duetu będzie miała szansę przejść do kolejnego etapu.

Co myślicie o tej zmianie?

Zobacz wideo