Julia Wieniawa krytykowana za wspieranie środowisk LGBT. "Dla pedofila też będziesz tolerancyjna?" Odpowiedziała

Julia Wieniawa po raz kolejny dała wyraz wsparcia dla środowisk LGBT. Jeden z fanów aktorki bardzo ostro zareagował. Wieniawa nie zwlekała z odpowiedzią

Julia Wieniawa coraz częściej wypowiada się na poważne tematy i angażuje w walkę o prawa środowisk LGBT. Nie wszyscy fani podzielają jednak jej zdanie. Pod jej najnowszym zdjęcie na Instagramie pojawił się bardzo nieprzyzwoity komentarz. 

Julia Wieniawa zaatakowana przez obserwatora

Aktorka pod jednym z ostatnich zdjęć podziękowała za nominację do Róż Gali w kategorii Online. Organizatorzy docenili jej zaangażowanie w walkę o prawa o mniejszości seksualnych. Przy okazji napisała, jak się z tym czuje:

 
Moi Drodzy. Idąc na Paradę Równości chciałam wesprzeć środowisko LGBT, bo głęboko wierzę, że trzeba walczyć z nietolerancją i uprzedzeniami do drugiego człowieka. Zrobiłam to spontanicznie i z potrzeby serca. Nie spodziewałam się aż takiego odzewu w mediach, ale cieszę się, że dzięki temu mogłam nagłośnić ten temat. I będę robić to dalej. Dzisiaj dowiedziałam się, że jestem z tego powodu nominowana do Róż Gali w kategorii Online. Jestem zaskoczona ale i wzruszona.

Post natychmiast skomentował jeden z jej obserwatorów.

Dla pedofila też będziesz tolerancyjna?

Aktorka od razu zareagowała dając wyraz swojego niezrozumienia dla tak nieuzasadnionego komentarza. 

Co za porównanie. Fu.

Nie będziemy już pisać, co odpowiedział jej mężczyzna. W każdym razie jesteśmy zszokowani zacofaniem wielu dorosłych ludzi. Julia, brawo za postawę!

CW

Jakiś czas temu Julia Wieniawa pojawiła się w "Przerwie na kawę". Posłuchajcie całej rozmowy z naszą dziennikarką. 

Zobacz wideo