Fani mocno skrytykowali ściankową stylizację Julii Wieniawy. "Ohyda". Aktorka zabrała głos. W 100 proc. się z nią zgadzamy

Julia Wieniawa pojawiła się we wtorek na modowej imprezie. Niestety nie zachwyciła wielu fanów. Negatywnych komentarzy na temat jej makijażu było tak wiele, że aktorka postanowiła się do nich odnieść.

Julia Wieniawa na inauguracyjnej imprezie sezonu "Flesz Fashion Night" zaprezentowała się w czerwonej sukni z dekoltem. Uwagę przykuwało jednak coś innego - delikatny makijaż. Aktorka podkreśliła wtedy, że chce zacząć coraz częściej pojawiać się w "naturalnym wydaniu" i... plany spaliły na panewce. We wtorek na modowym evencie makijaż już miała. I to jaki!

Julia Wieniawa odpowiada na krytykę

Śpiewająca aktorka zapozowała na ściance w białym, oversizowym garniturze. Wyglądała naprawdę bosko. Wszystko się tam zgadzało. Odzież, buty, fryzura i makijaż, który jednak stał się powodem ataku na gwiazdę. Fani komentujący zdjęcie nie kryli zniesmaczenia.

Ta wersja odpada. 
Ta stylówka jest straszna.
Ohyda.
Ale okropność. To kobietka aby zaistnieć w nierealnym świecie musi się aż tak oszpecać sztucznością?

Julia chyba przeczytała wiele z tych opinii, bo postanowiła na nie odpowiedzieć, a nie zdarza się to często.

Moda to dla mnie narzędzie do wyrażania siebie. Jestem osobą, która uwielbia się zmieniać i eksperymentować z wizerunkiem. Pewnie dlatego też wybrałam zawód aktorki. Parę osób zarzuciło mi brak wiarygodności w promowaniu naturalności, z czym się nie zgodzę, ponieważ na co dzień chodzę bez grama makijażu (o czym dobrze wiecie) i do tego też namawiam wszystkie, szczególnie bardzo młode osoby. Na wydarzeniach takich jak wczoraj można pozwolić sobie na szaleństwo i zabawę z modą, co uczyniłam na załączonym obrazku.

W stu procentach zgadzamy się z gwiazdą! Po to organizowane są modowe imprezy, by modą się bawić i móc zaszaleć. Świetny look!

CW

Julia Wieniawa pokazała swoje makijażowe triki. 

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (65)
Fani mocno skrytykowali ściankową stylizację Julii Wieniawy. "Ohyda". Aktorka zabrała głos. W 100 proc. się z nią zgadzamy
Zaloguj się
 • Gość: Gosc

  Oceniono 58 razy 50

  Jak to wybrałaś zawód aktorki? Skończyłaś szkołę teatralną?

 • Gość: jola

  Oceniono 55 razy 47

  Poruszyła mnie głębia tej wypowiedzi gdyż jest bardzo głęboka

 • Gość: gośćniech lucyna

  Oceniono 44 razy 36

  Żeby się nazwać aktorką pani julio to trzeba skończyć szkolę filmową a ty jesteś zarozumiałym wykonawcą zawodu aktorskiego

 • Gość: kupica

  Oceniono 31 razy 31

  Czy ona zawsze musi byc taka "seksownie" rozdziawiona? wygląda przez to na jeszcze głupszą i bardziej odpychającą...

 • Gość: Iga

  Oceniono 30 razy 30

  Ani to gwiazda ani aktorka. Średniej urody celebrytka.

 • Gość: Gość

  Oceniono 30 razy 30

  Plotek spróbowałby napisać coś nie tak o Wieniawie to dostałby po uszach.Ona jest aktorką? gdzie kończyła szkołę teatralną?

 • Gość: Hjmmm

  Oceniono 31 razy 27

  Przebieg jak opel astra sprowadzony z NRD...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX