Elton John: O Dianę zabiegał Stallone i Gere. "Przegrał" filmowy twardziel. "Pojawił się na przyjęciu, ale jego plany zostały zrujnowane"

Elton John zdradził nie lada sekret z życia księżnej Diany. Okazuje się, że o jej serce walczyło kiedyś dwóch gwiazdorów Hollywood.

Nie jest tajemnicą, że Elton John przyjaźnił się z księżną Dianą. W najnowszym artykule dla "Mail Online" muzyk zdradził, że swego czasu o względy żony księcia Karola zabiegało dwóch znanych aktorów. Co ciekawe, o mało nie doszło do bójki.

Elton John i księżna Diana poznali się podczas 21. urodzin księcia Andrzeja. Niemal od razu narodziła się pomiędzy nimi przyjaźń. W latach 90., przy okazji pracy nad filmem "Król Lew", razem z partnerem wyprawili przyjęcie, na którym obecni byli między innymi: ówczesny szef wytwórni Walta Disneya, Richard Gere, Sylvester Stallone i oczywiście Diana.

Księżna bardzo szybko znalazła wspólny język z gwiazdą filmu "Pretty Woman". To z kolei miało nie spodobać się filmowemu Rambo.

Myślę, że pojawił się na przyjęciu, żeby poderwać Dianę, ale jego plany zostały zrujnowane - wspomina Elton John w artykule.

W trakcie kolacji Gere i Stallone odeszli od stołu. Jak się okazało, prawie się pobili.

Okazało się, że na korytarzu stoją Sylvester Stallone i Richard Gere, którzy prężą się, najwyraźniej zamierzając rozwiązać jakiś problem poprzez walkę na pięści - dodaje wokalista.

Ostatecznie obyło się bez przemocy, ale to nie koniec tej na wpół książęcej dramy. Jak twierdzi Elton John, Sylvester Stallone wychodząc z przyjęcia powiedział, że Diana już dawno byłaby jego, gdyby nie "książę w ku*ewsko lśniącej zbroi". Coś nam się jednak wydaje, że księżna nie byłaby zainteresowana tak wulgarnym słownictwem.

5 nieznanych faktów z życia księżnej Diany:

Zobacz wideo