"Wprost" opublikował listę najbogatszych Polek. Anna Lewandowska pokonała Ewę Chodakowską

W corocznym zestawieniu 50 najbogatszych Polek nie zabrakło dwóch najpopularniejszych trenerek w Polsce. Anna Lewandowska ma powody do radości.

Tygodnik "Wprost" już od siedmiu lat publikuje listę 50 najbogatszych Polek. Co roku w zestawieniu pojawiają się niemal te same nazwiska. Różnią się jednak ich pozycje. My zwróciliśmy uwagę na szczególnie dużą rozbieżność pomiędzy Anną Lewandowską i Ewą Chodakowską.

Anna Lewandowska bogatsza od Ewy Chodakowskiej

Anna Lewandowska i Ewa Chodakowska od lat prowadzą własne biznesy związane z fitnessem. Teoretycznie są swoimi rywalkami, jednak wielokrotnie podkreślały już, że wzajemnie wspierają się. Obie wydają książki, kalendarze, sprzedają zdrową żywność oraz organizują obozy sportowe. W dodatku mogą pochwalić się milionami obserwatorów na Instagramie. Nie jest tajemnicą, że ich rentowne biznesy generują olbrzymie wpływy. Lewandowskiej i Chodakowskiej nie mogło więc zabraknąć na liście najbogatszych Polek.

Zestawienie po raz kolejny otworzyła Dominika Kulczyk. Jej majątek jest wyceniany na 9 miliardów złotych. Obok niej na podium znalazły się Barbara Komorowska (2 mld zł) i Grażyna Kulczyk (1,7 mld zł). 23. miejsce zajęła Anna Lewandowska ze "skromną" sumką opiewającą na 231 milionów. Co ciekawe, Ewa Chodakowska zajęła dopiero 31. pozycję. Jak podaje "Wprost", trenerka ma na koncie 178 milionów.

Do tej pory to Ewa Chodakowska wiodła prym, jeśli chodzi o zarobki. W przeciągu dwóch lat jej wpływy spadły o jedną trzecią. Powód? Trenerka zrezygnowała z najmniej rentownych biznesów, w tym wydawania magazynu "Be Active". Zamiast niego zajęła się produkcją ekologicznych kosmetyków.

Czy gwiazdy mają taryfę ulgową na obozach Anny Lewandowskiej?

Zobacz wideo

Spodziewaliście się, że zarabiają aż tyle?

Więcej o:
Komentarze (46)
Anna Lewandowska pokonała Ewę Chodakowską. "Wprost" opublikował listę najbogatszych Polek
Zaloguj się
 • Gość: Izka

  Oceniono 26 razy 20

  Co innego samu dojść do tego jak Chodakowska a co innego odziedziczyć po ojcu czy po rozwodzie dostać połowę majątku. Brawo Ewa i tak

 • Gość: ghjk

  Oceniono 21 razy 15

  To jest przerażające, że obie panie zarabiają sprzedając przysłowiowe "gó..." milionom nieomylnych much. I pamiętajmy, że każde wejście w artykuł na plotku albo na instagrama którejś z tych pseudotrenerek, pseutodietetyczek i pseudo..wszystkoczymsięzajmują to dokładanie do tego milionowego interesu swojego grosika "za gó..."

 • Gość: Fifi

  Oceniono 11 razy 11

  Dla jasności - to nie są kwoty, które te panie mają na kontach, ale wyceny ich majątków. Tak czy inaczej, większość z nich zapracowała sobie na to, co mają. Niektóre odziedziczyły.... cóż, życie.

 • Gość: Aa

  Oceniono 13 razy 9

  Wolę Chodakowską

 • Gość: gość

  Oceniono 11 razy 5

  Łatwo pomnażać duży majątek (jak Lewa) Ciekawe czy byłaby milionerką gdyby nie spotkała Roberta i chodziła w dziurawych butach...Chodakowska jaka jest taka jest nie każdy ją lubi ale doszła do majątku SAMA i chylę jej czoła.

 • Gość: andi

  Oceniono 10 razy 4

  Chodakowska sama doszła do tego,co ma i to jest zasadnicza różnica

 • Gość: asha

  Oceniono 6 razy 4

  Dziwne to czasy, kiedy ludzie robiący podstawowe błędy językowe („palcy”, „majsterkowanie” przy twarzy itp.) oraz podstawie błędy w dietetyce lub anatomii (miód bez cukru, białko w smalcu gęsim, czy „mięsień” mózgu), ale posiadający takie a nie inne nazwisko zarabiają miliony.

 • Gość: Ss

  Oceniono 11 razy 3

  Dzięki Robertowi

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX