Viola Piekut pokazała zdjęcie Wiktorii Gąsiewskiej w sukni ślubnej! Aktorka będzie śliczną panna młodą

Viola Piekut zachwyciła fanki nowym zdjęciem. Jest na nim Wiktoria Gąsiewska, która zapozowała w nowej sukni projektantki. Jak aktorka wygląda w sukni ślubnej?

Wiktoria Gąsiewska jako jedna z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia jest na językach niemalże bez przerwy. Jest to też związane z faktem, że razem z Adamem Zdrójkowskim od kilku lat tworzą szczęśliwą parę. Nie tak dawno bardzo głośno mówiło się o ich zaręczynach. Choć aktorka skomentował te doniesienia, plotki o ślubie raczej nie ucichną. 

Wiktoria Gąsiewska w sukni ślubnej Violi Piekut

W sieci pojawiło się piękne zdjęcie, które na swój Instagram wrzuciła Viola Piekut. Projektantka zaprezentowała fankom nową suknię ślubną. Modelką, ku zaskoczeniu wielu, była Wiktoria Gąsiewska.

 

Instagramerki były zachwycone zarówno projektem, jak i aktorką. 

Jaka piękna!
Totalnie moje marzenie. 
No z taką modelką, to wiadomo, że każda suknia będzie piękna.

Myślicie, że Viola zaprojektowała suknię ślubną dla Wiktorii? Opis po zdjęciem wskazuje jedynie na współpracę obu pań, przy najnowszej kampanii reklamowej. Jednak jak wiemy, młode gwiazdy potrafią zaskoczyć. Wystarczy wspomnieć chociażby o Sylwii Przybysz, która w wieku 21 lat postanowiła powiększyć rodzinę

CW