Minęły dwa tygodnie, a Górniak nadal przeżywa Bal TVN. Wspomina taniec przytulaniec z Rozenek: W objęciach radości. Pokazała filmiki

Normalnie zdążylibyśmy zapomnieć już o tegorocznym Balu TVN, ale nie pozwala nam na to Edyta Górniak. Gwiazda do tej pory powraca wspomnieniami do tamtego wieczoru. Tym razem uraczyła nas na Instagramie tańcem z Małgorzatą Rozenek-Majdan.

Nie od dziś wiadomo, że wspólny wróg łączy. Tak też może być w przypadku Edyty Górniak i Małgorzaty Rozenek-Majdan, które zdecydowanie nie przepadają za... Dodą oczywiście! Jak już możecie się domyślać, wspólnych tematów im nie brakuje. Czy się przyjaźnią? Tego nie wiemy, aczkolwiek w swoim towarzystwie bawią się wyśmienicie. I mamy na to dowody. Pamiętacie jeszcze tegoroczny Bal TVN? Odbył się 6 września, czyli trochę czasu już minęło. Na imprezie zaśpiewała Górniak, która do tej pory przypomina na swoim Instagramie ten wieczór. Jak wiemy, gościła tam też Rozenek. Teraz Edyta pokazała fanom, jak świetnie bawiła się wraz z "Perfekcyjną". 

Edyta Górniak i Małgorzata Rozenek wtulone na Balu TVN

Górniak na Balu TVN wyszalała się chyba za wszystkie czasy. Pośpiewała, potańczyła bez butów - jednym słowem - działo się. Ale gdy przyszedł czas na taniec z Małgosią Rozenek, postanowiła oddać się emocjom i zatańczyła "w objęciach radości" do piosenki Katy Perry "Firework". Koniecznie zwróćcie też uwagę na Radzia, który ze spokojem obserwował ukochaną w objęciach koleżanki. 

Edyta Górniak, Małgorzata RozenekEdyta Górniak, Małgorzata Rozenek Instagram

Piosenka dość skoczna, jednak panie postanowiły oddać się spokojnym tańcom przytulańcom. Słodko? Zobaczcie to na wideo: 

Zobacz wideo

DH