Małgorzata Kożuchowska zaszalała na Festiwalu w Gdyni. Mocny makijaż nie oderwał uwagi od nowej fryzury. Pięknie!

Małgorzata Kożuchowska pojawiła się w Gdyni, gdzie odbywa się 44. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych. Aktorka jednak wygląda zupełnie inaczej niż zazwyczaj.

Małgorzata Kożuchowska od kilku dni przebywa w Gdyni, gdzie od poniedziałku do soboty trwa jedno z najważniejszych wydarzeń w świecie filmu. Podczas 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych została zaprezentowana nowa produkcja, w której zagrała aktorka. Chodzi o "Proceder", który przedstawia życie rapera Chady, zmarłego w 2018 roku w szpitalu psychiatrycznym w Rybniku w skutek zatrzymania akcji serca.

Małgorzata Kożuchowska podczas festiwalu w Gdyni

Kożuchowska, która zagrała "Łysą", mocno zmieniła się do roli. Zapuściła włosy i dała się nieco oszpecić. Jak widać eksperymentowanie z wizerunkiem jej się spodobało, gdyż w Gdyni zaprezentowała zupełnie nową fryzurę oraz makijaż. Aktorka od jakiegoś czasu nosi włosy sięgające ucha zaczesane na bok. Tym razem jednak zdecydowała się na przedziałek w innym miejscu. Co więcej wyprostowała pasma.

Oprócz tego zaszalała także z makijażem. Małgorzata Kożuchowska, jak wiemy, jest jedną z naturalniejszych gwiazd, chętnie też pokazuje na Instagramie zdjęcia bez makijażu. Jednak tym razem zdecydowała się na znacznie mocniejsze podkreślenie swojej urody. Przede wszystkim w oczy rzucają się jej usta, które pomalowała ciemnym kolorem szminki. Jesteście ciekawi efektu? Zajrzyjcie do naszej galerii.

Jak Wam się podoba w takim wydaniu? Wolicie ją taką czy bardziej subtelną?

Małgorzata Kożuchowska zaprezentowała fanom swoją wersję hitu Lady Gagi i Bradley'a Coopera. Jak jej poszło?

Zobacz wideo

AW