Marta Manowska wyleciała na wakacje i pochwaliła się rajskimi widokami. Fani zwrócili jednak uwagę na jej figurę. "Ale z Ciebie laska"

Marta Manowska od kilku dni dzieli się z fanami pięknymi zdjęciami z wakacji. Prezenterka wyleciała do Indonezji i kilka razy zapozowała w kostiumie kąpielowym.

Marta Manowska ma za sobą ciężkie miesiące w pracy. Kiedy więc nagrała swoje dwa flagowe programy, skorzystała z urlopu i wyleciała z Polski. Postanowiła zwiedzić Indonezję. Pięknymi zdjęciami pochwaliła się na Instagramie. Aż pozazdrościliśmy jej tych rajskich widoków. 

Marta Manowska na wakacjach w Indonezji

Prezenterka przez kilka ostatnich dni raczyła fanów zdjęciami z wakacji. Pokazywała nie tylko piękne widoki, ale przede wszystkim siebie. Fani nie przeszli obojętnie obok jej zgrabnej sylwetki. Komplementowali ją pod każdym z dodanych postów. 

Przepiękny krajobraz z idealną kobietką.
Zgrabniutka. 
Śliczności!
 

Jednak wszystko co dobre, szybko się kończy i Marta musiała wracać do Polski. Pod jednym z ostatnich postów dała jasno do zrozumienia, że nie tylko odpoczywała, ale też zwiedzała, przez co czuje się zmęczona. Jak jednak podkreśliła, było warto. 

Sama nie wiem, ile przeszłam, przejechałam, przetańczyłam aż się wreszcie położyłam. Ale było warto! Indonezja jest piękną. 

Zapraszamy do przejrzenia pięknych zdjęć z urlopu Manowskiej. 

CW

Marta poleciała na wakacje zapewne ze swoim partnerem. Sprawdźcie, co mówiła o nim w rozmowie z Plotkiem. 

Zobacz wideo