Olga Frycz rozstała się z narzeczonym, ale poszli razem na galę. Aktorka wspierała byłego partnera. Fani: Jesteś najlepsza

Olga Frycz poinformowała fanów na Instagramie, że rozstała się ze swoim narzeczonym, Grzegorzem Sobieszkiem. Mimo to aktorka postanowiła dalej wspierać swojego byłego partnera.

Kilka dni temu pisaliśmy o tym, że Olga Frycz wydała na Instagramie oficjalne oświadczenie, w którym poinformowała, że rozstaje się ze swoim narzeczonym. Aktorka podkreśliła, że nie była to pochopna decyzja i razem z Grzegorzem bardzo długo walczyli o swój związek. Postanowili, że pozostaną w przyjaznych stosunkach. Są rodzicami rocznej córeczki i to ona jest teraz dla nich najważniejsza. Ostatnio pojawili się razem na jednej z imprez i udowodnili, że można rozstać się z klasą.

Olga Frycz poszła na galę ze swoim byłym

Aktorka opublikowała na swoim Instagramie wspólne zdjęcie z byłym narzeczonym. Okazuje się, że Olga i Grzegorz wybrali się razem na galę zorganizowaną przez Kampanię Przeciw Homofobii. W trakcie imprezy rozdano tzw. Korony Równości. Jedną z nich wygrał właśnie były partner Frycz.32-latka pogratulowała Sobieszkowi i dodała w opisie posta fragment wywiadu, którego udzielił.

Fani aktorki zamieścili pod postem mnóstwo pozytywnych komentarzy.

Jesteście niesamowici! W obliczu takiej sytuacji ogrom Waszej mądrości klasy i wzajemnego szacunku jest nieprawdopodobny! Życzę Wam jak najlepiej razem i każdemu z osobna!
Wzajemne wsparcie to najlepsza rzecz jaką możecie pokazać Waszej córci!
Jesteś najlepsza. Jedną z tych osób, która pozostawia nadzieję w ludzi - pisali.

Olga Frycz rozstała się z narzeczonym. Te znane osoby również były kiedyś razem:

Zobacz wideo

KB

Więcej o:
Komentarze (20)
Olga Frycz rozstała się z narzeczonym, ale poszli razem na galę. Aktorka wspierała byłego partnera. Fani: Jesteś najlepsza
Zaloguj się
 • Gość: Gosc

  Oceniono 18 razy 12

  Facet kompletnie nieprzystosowany do życia w związku, regularnie olewający swoją narzeczoną, po rozstaniu bierze ją na ściankę, żeby zrobić sobie popularność. Człowieku, miej resztki godności i nie rób z siebie pajaca medialnego kosztem eks-narzeczonej. On powinien dostać nominację do Nagrody Buraka Roku. 🥔

 • Gość: Ja

  Oceniono 19 razy 7

  Przepraszam, ale dla mnie ten pan jest tak pretensjonalny, tak irytujacy, ze nawet fajna akcja z jego udzialem jakos nie cieszy. Kazda pseudo filozoficzno-psychologiczna gadka jaka serwuje od dawna w mediach jest godna pozalowania. Juz jego wywody o tym jak to on nie widzi powodu w slubie mimo, ze matce jego dziecka na tym niezmiernie zalezy zdyskwalifikowala go jako powaznego czlowieka. Dla mnie to pajac. A na marginesie dodam, ze powinien Bogu dziekowac, ze taka kobieta jak frycz w ogole zechciala spojrzec na niego. To taki krasnal ogrodowy z przerosnietym ego.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 8 razy 6

  Jego EGO jest tak przerośnięte, że nie zmieściło się pod jednym dachem z narzeczoną i dzieckiem.

 • Gość: Li

  Oceniono 3 razy 3

  To, również świadczy o Pani Frycz , że wzięła się za takiego buraka.

 • Gość: jan

  Oceniono 7 razy 1

  Bradzo żałuję, że się rozstali, bo teraz to paskudne beztalencie wróci do filmu, a taki był już spokój - wystarczy mi,że tym jej tatulkiem zapchane są wszystkie produkcje - czy naprawdę nie ma innych zdolnych aktorów - tylko FRYCZOWIE auuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy -1

  Facet, nie przejmuj się. Szybko znajdziesz kobietę godną ciebie. Czego ci życzę.

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy -1

  Szkoda, że już tak szybko się sobą nacieszyli. Ale najbardziej szkoda dziecka, bo rozbita rodzina, to już nie pełna rodzina. Przypuszczam, że to z winy Olgi Frycz, ona musi mieć nieciekawy charakter.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX