Czartoryska na spacerze z Klimas i Frycz. "Jedna z większym brzuszkiem, druga z trochę mniejszym". Zrobiły sobie sesję

Anna Czartoryska i Natalia Klimas są obecnie w zaawansowanych ciążach. Wraz ze wspólną koleżanką Olgą Frycz umówiły się na pogaduchy o macierzyństwie.
Zobacz wideo

Anna Czartoryska-Niemczycka ma dwoje dzieci, Janinę i Ksawerego, a teraz jest w trzeciej ciąży i spodziewa się kolejnego chłopca. Natalia Klimas niedługo urodzi swoje pierwsze dziecko. Już możecie się domyślić, o czym rozmawiały aktorki podczas wspólnego spaceru. Oczywiście, o macierzyństwie.

Czartoryska i Klimas w zaawansowanych ciążach

Anna, Olga i Natalia są przykładem na to, że w show-biznesie mogą zawiązać się trwałe znajomości i przyjaźnie. Gwiazdy wybrały się na wspólny spacer. Jak zdradza Czartoryska-Niemczycka, spotkały się, aby porozmawiać o tym, jak to jest być mamą oraz jakie mają problemy i obawy.

Ale się dziś nagadałyśmy! O naszych marzeniach, nadziejach, niepokojach, dolegliwościach, przypadłościach, zachciankach, dylematach, przygodach, chwilach zwątpienia i o wielkiej miłości. Ale przynajmniej wyglądamy, jakby bycie mamą to była bułka z masłem (a nawet drożdżówka z malinami). Dziękuję za super dzień - napisała Anna.

Natalia Klimas również pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie zdjęciami z babskiego spotkania.

Jedna z większym brzuszkiem, druga z trochę mniejszym, trzecia z maluchem w wózku. Patrzę na to zdjęcie i myślę sobie, że kiedyś będzie to piękna pamiątka. My będziemy już siwe a nasze dzieci dorosłe, któraś z nas znajdzie gdzieś to zdjęcie i pomyśli sobie, że to były PIĘKNE czasy, my w ciążach i z małymi dziećmi, młode i szczęśliwe.

Natomiast Olga Frycz pod tą samą fotografią zażartowała, że przy Annie i Natalii wygląda jak ich kolega:

Nawet jeśli wyglądam przy tych dziewczynach trochę jak ich kolega, to i tak super mieć obok siebie te super fajne kobiety. #momof3 #momtobe #kolega. To był wspaniały dzień. Dziękuję

Internauci są zgodni - aż miło popatrzeć na ich wspólne zdjęcie:

Piękne mamusie!
Super zdjęcie. Pani Natalio, ciąża służy, wygląda Pani pięknie.
Super kobiety, wszystkie trzy! - czytamy.

Zgadzamy się z fanami. Aktorki wyglądają rewelacyjnie.

JP

Więcej o:
Komentarze (14)
Czartoryska na spacerze z Klimas i Frycz. "Jedna z większym brzuszkiem, druga z trochę mniejszym". Zrobiły sobie uroczą sesję
Zaloguj się
 • Gość: Ciekawe

  Oceniono 4 razy 4

  Pani Natalio, jak można znaleźć Pani mamę, która nie lubi płacić swoich rachunków I chowa się przed komornikiem?

 • Gość: materialistka

  Oceniono 4 razy 4

  A tam dzieci... ja chcę taki taras jak ma pani Olga ;)

 • Gość: x

  Oceniono 4 razy 2

  Zróbcie zjazd brzuszkowych. Pomierzyć brzuszki, sfotografować, zrobić ranking.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 1 raz 1

  Frycz łazi gdzie popadnie, czepia się jakichś celebrytek, chce koniecznie zaistnieć, bo narzeczony ewidentnie ją zlewa.

 • Gość: komentator

  Oceniono 7 razy 1

  To jak z modą na depresję, wiele dziewczyn też chciało mieć. Dla wszystkich, którzy zazdroszczą Brytyjczykom monarchii, a Polak na to: ja nie wyskoczę? Jestem potomkiem czterech prababć, i czterech pradziadków, pełen przekrój społeczny XIXwiecznej Polski, drwal jest dla mnie tak samo ważny, jak herbowy i gospodyni. Nic mnie nie obchodzą Czartoryscy, nic im się nie należy, zainteresowanie opłaconych wcześniej paparazzi to akurat narcystyczny masochizm, w każdym razie wstyd się pokazywać w takim towarzystwie.

 • van Koski

  Oceniono 2 razy 0

  Jak to a Wieniawy jako 4tej jeszcze bez brzuszka tam nie było??

 • justas32

  Oceniono 7 razy -3

  Dlaczego Czartoryscy nie spacerują po Moskwie ? Przecież po to sprzedali kraj w XVIII w.

 • Gość: Dżessi, Vicki, Angela

  Oceniono 7 razy -3

  Dziewczyny, my też chcialybysmy się z wami zaprzyjaźnić. A sesje zrobimy sobie takie, że wasza ostatnia się nie umywa. Będziemy dziś z naszymi pociechami na Cmentarzu Komunalnym w Radomiu o 19.30. Bądźcie koniecznie buziaki!!!!!!1

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX