Czartoryska na spacerze z Klimas i Frycz. "Jedna z większym brzuszkiem, druga z trochę mniejszym". Zrobiły sobie sesję

Anna Czartoryska i Natalia Klimas są obecnie w zaawansowanych ciążach. Wraz ze wspólną koleżanką Olgą Frycz umówiły się na pogaduchy o macierzyństwie.
Zobacz wideo

Anna Czartoryska-Niemczycka ma dwoje dzieci, Janinę i Ksawerego, a teraz jest w trzeciej ciąży i spodziewa się kolejnego chłopca. Natalia Klimas niedługo urodzi swoje pierwsze dziecko. Już możecie się domyślić, o czym rozmawiały aktorki podczas wspólnego spaceru. Oczywiście, o macierzyństwie.

Czartoryska i Klimas w zaawansowanych ciążach

Anna, Olga i Natalia są przykładem na to, że w show-biznesie mogą zawiązać się trwałe znajomości i przyjaźnie. Gwiazdy wybrały się na wspólny spacer. Jak zdradza Czartoryska-Niemczycka, spotkały się, aby porozmawiać o tym, jak to jest być mamą oraz jakie mają problemy i obawy.

Ale się dziś nagadałyśmy! O naszych marzeniach, nadziejach, niepokojach, dolegliwościach, przypadłościach, zachciankach, dylematach, przygodach, chwilach zwątpienia i o wielkiej miłości. Ale przynajmniej wyglądamy, jakby bycie mamą to była bułka z masłem (a nawet drożdżówka z malinami). Dziękuję za super dzień - napisała Anna.
 

Natalia Klimas również pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie zdjęciami z babskiego spotkania.

Jedna z większym brzuszkiem, druga z trochę mniejszym, trzecia z maluchem w wózku. Patrzę na to zdjęcie i myślę sobie, że kiedyś będzie to piękna pamiątka. My będziemy już siwe a nasze dzieci dorosłe, któraś z nas znajdzie gdzieś to zdjęcie i pomyśli sobie, że to były PIĘKNE czasy, my w ciążach i z małymi dziećmi, młode i szczęśliwe.

Natomiast Olga Frycz pod tą samą fotografią zażartowała, że przy Annie i Natalii wygląda jak ich kolega:

Nawet jeśli wyglądam przy tych dziewczynach trochę jak ich kolega, to i tak super mieć obok siebie te super fajne kobiety. #momof3 #momtobe #kolega. To był wspaniały dzień. Dziękuję

Internauci są zgodni - aż miło popatrzeć na ich wspólne zdjęcie:

Piękne mamusie!
Super zdjęcie. Pani Natalio, ciąża służy, wygląda Pani pięknie.
Super kobiety, wszystkie trzy! - czytamy.

Zgadzamy się z fanami. Aktorki wyglądają rewelacyjnie.

JP

Więcej o: