Natalia Siwiec obejmuje Mię i wyznaje jej miłość. Fanka pyta: Życzysz córce kariery jak twoja? Gwiazda szczerze odpowiedziała

Natalia Siwiec jest jedną z najpopularniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. Czy chciałaby, aby jej córka Mia również w przyszłości była popularna? Zapytała ją o to fanka.

Natalia Siwiec nieco ponad dwa lata temu po raz pierwszy została mamą. Od kiedy Mia pojawiła się świecie, jest dla gwiazdy całym światem. Choć modelka często wyjeżdża na urlop tylko z mężem Mariuszem i nie zabierają wówczas ze sobą córki, to gdy tylko wracają do domu po dłużej nieobecności, nie mogą się od niej oderwać.

ZOBACZ TEŻ: Czerwona skóra małej Mii oburzyła internautki. Natalia Siwiec zabrała głos. "Lubię, kiedy jest opalona" [TYLKO U NAS]

Natalia Siwiec pochwaliła się zdjęciem z Mią

Gwiazda bardzo często pokazuje swoją córkę na Instagramie. Na filmikach zazwyczaj widzimy, jak wygląda ich codzienność, jak się wygłupiają i bawią. Mia jest pełnym uroku dzieckiem, więc nic dziwnego, że Natalia chwali się jej pięknymi zdjęciami w mediach społecznościowych. 

Taka miłość w sam raz idealna! - napisała Siwiec.
 

Pod zdjęciem Natalii pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy. Wśród nich jeden zwrócił uwagę Natalii, więc postanowiła na niego odpowiedzieć.

Natka, czego życzysz swojej córce. Kariery jak Ty? Czy może nierozpoznawalności? - zapytała internautka.
Tego, by była szczęśliwym człowiekiem - odpowiedziała Siwiec.
A Ty jesteś szczęśliwa z tego w jaki sposób osiągnęłaś sławę? - dopytała ta sama osoba.
 Jestem bardzo szczęśliwym człowiekiem. Moje serce jest wypełnione miłością i serdecznością - skwitowała.

Trzeba przyznać, że macierzyństwo bardzo dobrze wpłynęło na Natalię.

Natalia Siwiec wróciła z wakacji. Reakcja Mii? Przesłodka!

Zobacz wideo

JP