Natalia Siwiec dwa lata temu została mamą. Mia świętuje właśnie urodziny w słonecznej Kalifornii. To się nazywa zabawa!

Dwa lata temu Natalia Siwiec i Mariusz Raduszewski zostali rodzicami. Ich córka Mia ma skończyła właśnie dwa lata. Urodziny świętuje w Kalifornii.

Natalia Siwiec dwa lata temu urodziła Mię, która natychmiast stała się oczkiem w głowie rodziców. Natalia i Mariusz Raduszewski postanowili nie ukrywać córki, a tym samym dziewczynka, jako jeszcze kilkumiesięczny maluch, podbiła media społecznościowe. Aż trudno w to uwierzyć, ale właśnie obchodzi drugie urodziny. Rodzice zabrali ukochaną córkę do Stanów Zjednoczonych i tam świętowali ten wyjątkowy dzień.

Natalia Siwiec świętuje urodziny córki. Mia ma dwa lata

Natalia Siwiec jest w Kalifornii już od kilku dni. Wraz z nią są również: Mariusz, jego syn Mateusz oraz rodzice modelki. Jest czas na spacery, zwiedzanie, ale też i wypoczynek przy basenie. Zabawa pełną parą, zwłaszcza dla dwulatki! By uczcić urodziny swojej córki, Mariusz Raduszewski opublikował na Instagramie klika przesłodkich zdjęć, które opatrzył pięknym hasztagami. 

#MojeMałeWielkieCudeńko #WspaniałyCzłowieczek #NicNieBierzeDającNajwiększeSzczęścieIBezcennePoczucieSensu #PrzepiekneDwaLata #WspaniałyCzas #CieszSięKażdąChwiląJakMyCelebrujemyKażdąSekundęZTobą #Dziękuję #Kocham
 

Internauci oczywiście zasypali Mię masą życzeń urodzinowych, do których również i my się dołączamy. Wszystkiego najlepszego! Więcej zdjęć z wypadu znajdziecie w galerii. Wpadajcie tam, bo warto.

Mia to prawdziwy słodziak. Dziewczynka wie, jak zwrócić na siebie uwagę rodziców:

Zobacz wideo

DH

Więcej o: