Piotr Stramowski zdradził płeć dziecka Kasi Warnke? Na jego Instagramie pojawiło się wymowne zdjęcie

Kasia Warnke i Piotr Stramowski zostali rodzicami. Kilka godzin po porodzie aktor dodał zdjęcie na Instagramie, które fani odbierają symbol. Sugerują, że aktor zdradził w ten sposób, że urodził mu się syn.

Kasia Warnke i Piotr Stramowski zostali rodzicami. W poniedziałek, 9 września, aktorka urodziła długo wyczekiwane maleństwo. Jak poinformował Pudelek, gwiazda znana z filmów Patryka Vegi, urodziła w jednym z warszawskich szpitali i zarówno ona, jak i dziecko, czuli się po porodzie bardzo dobrze. Nieznana była jednak płeć dziecka. Czy poznaliśmy ją kilka godzin później?

Piotr Stramowski zdradził płeć dziecka?

Aktor późnym wieczorem opublikował na swoim Instagramowym profilu wymowne zdjęcie. Fotografia przedstawia człowieka, który jest narysowany w najprostszy z możliwych sposobów. W taki, w jaki uczą się robić to małe dzieci. Większość fanów nie ma wątpliwości, że Kasia urodziła synka.

 
Chłopiec. Gratulacje dla taty i mamy.
Podobny do taty. Gratulacje!

Nie brakuje jednak komentarzy, że Piotrek wcale nie zdradził płci swojego dziecka. Wiele osób uważa, że jeśli byłby to chłopiec, pomiędzy dwiema dolnym kreskami pojawiłaby się jeszcze jedna, mała kreseczka. 

Brakuje jednej kreseczki, to na pewno dziewczynka.

Naszym zdaniem sprawa jest raczej jasna. Gdyby aktorskiej parze faktycznie urodziłaby się córeczka, zamiast dwóch długich kreseczek, pojawiłby się trójkącik, oznaczający damską sukieneczkę. A Wy jak uważacie?

CW

Iwona Węgrowska chciałaby, by jej rodzina się powiększyła. Posłuchajcie, co powiedziała w rozmowie z Plotkiem na temat drugiej ciąży. 

Zobacz wideo
Więcej o: