Ohme i Chajzer zadebiutowali w roli prowadzących "DD TVN". Opinie widzów podzielone. Nie obyło się bez ostrej krytyki

W piątek Małgorzata Ohme oraz Filip Chajzer zadebiutowali jako nowi prowadzący "Dzień Dobry TVN". Po programie pojawiło się mnóstwo komentarzy z opiniami widzów i musimy przyznać, że fani są mocno podzieleni.

6 września Małgorzata Ohme oraz Filip Chajzer po raz pierwszy wystąpili na żywo w programie śniadaniowym "Dzień Dobry TVN". Zastąpili oni Magdę Mołek oraz Marcina Mellera, którzy nieoczekiwanie zrezygnowali z roli prowadzących. Po debiucie nowej pary, w sieci od razu pojawiło się mnóstwo komentarzy widzów. Ich opinie są zdecydowanie mocno podzielone.

Małgorzata Ohme i Filip Chajzer jako prowadzący "Dzień Dobry TVN"

Wszyscy widzowie programu czekali na piątkowy poranek, aby zobaczyć jak Ohme i Chajzer poradzą sobie z nowym wyzwaniem. My za to byliśmy ciekawi opinii fanów. Wystarczyło wejść na profil "Dzień Dobry TVN" i wszystko stało się jasne. Część z nich nie szczędziła słów krytyki. Według nich w dzisiejszym wydaniu programu panował chaos, a prowadzący wchodzili w słowo sobie, jak i zaproszonym gościom.

Nowi prowadzący to jakaś masakra. Przekrzykują się, cisną sobie, chcą być zabawni, ale są dla siebie wredni i przede wszystkim przerywają gościom...
Mówicie na raz, wchodzicie sobie w słowo przez co złe się słucha, ale można oglądać.
Kocham "Dzień Dobry TVN", niestety tej pary nie da się oglądać. Za dużo gestykulacji i teatralności.
 

Jednak nie wszyscy uważają, że debiut należy zaliczyć do nieudanych. Część użytkowników wspiera Małgorzatę i Filipa oraz uważają, że teraz będzie tylko lepiej.

Super, pani Gosia naturalna i bardzo skromna kobieta, nie unosząca się z nosem w chmurach prowadząca, jak reszta koleżanek po fachu. Trzymam kciuki.
Najlepsza para. Świetni ludzie!
Trudno dogodzić wszystkim. Było dobrze, a będzie jeszcze lepiej.

Ohme i Chajzer prowadzą również program "Big Brother". Małgorzata opowiedziała w rozmowie z Plotkiem o nowych uczestnikach:

Zobacz wideo

Oglądaliście debiut prowadzących w "Dzień Dobry TVN"? Jak go oceniacie?

KB