"Dzień Dobry TVN" z nowymi prowadzącymi. Na tym nie koniec zmian, ale widzowie powinni być zadowoleni

Od najbliższego poniedziałku, 12 sierpnia, "Dzień Dobry TVN" wraca do codziennej ramówki. W "śniadaniówce" zobaczymy nowych prowadzących. Poznajcie szczegóły.

Czas na kolejne zmiany w "Dzień Dobry TVN". Przypomnijmy, że jeszcze niedawno z programem pożegnali się Magda Mołek oraz Marcin Meller. Na ich miejsce pojawią się Filip Chajzer oraz Małgorzata Ohme. Jednak, jak dziś już wiemy, był to dopiero początek sporych zmian. Po pierwsze, od 12 sierpnia wakacyjne wydania programu będą emitowane codziennie. Po drugie, widzowie na antenie zobaczą nowych prowadzących. 

"Dzień Dobry TVN". Będą nowi prowadzący 

Wakacyjne wydania „Dzień dobry TVN” poprowadzą dotychczasowi gospodarze, ale także osoby, które są związane ze stacją. A będą to: Anna Kalczyńska, Kinga Burzyńska, Piotr Kraśko, Anna Wendzikowska, Robert Stockinger, Barbara Pasek, Katarzyna Jaroszyńska czy Marcin Sawicki. 

Jedna z nowych prowadzących, Anna Wendzikowska, informacje te potwierdziła już na swoim Instagramie. Opublikowała zdjęcie ze studia "DDTVN", na którym pozuje wraz z Piotrem Kraśko. Okazuje się, że to właśnie z dziennikarzem będzie współprowadziła wakacyjne wydanie programu.

Spekuluje się, że ma być to test dla nowych prowadzących, ponieważ być może po wakacjach będą mieli okazję na stałe zagościć w obsadzie "Dzień Dobry TVN". To za kogo najmocniej trzymacie kciuki? 

Ciekawe też, czy obędzie się bez wpadek. Tych w polskie telewizji nigdy nie brakowało!

Zobacz wideo

DH

Więcej o:
Komentarze (153)
"Dzień Dobry TVN" z nowymi prowadzącymi. Na tym nie koniec zmian, ale widzowie powinni być zadowoleni
Zaloguj się
 • Gość: CyxrzEea

  Oceniono 41 razy 31

  Molek i meller byli najlepsi, na 2 miejscu wellman i prokop, reszty nie da sie ogladac. Wole pns

 • Gość: Zuza

  Oceniono 32 razy 30

  Wendzikowska????? Masakra!!!!

 • Sara S

  Oceniono 33 razy 15

  A ja czekam na Welman z Prokopem A od TVN 24 nie odchodzę bo to jest jedyny program informacyjny do oglądania

 • Gość: Goscik

  Oceniono 29 razy 13

  Oby bez Rusin .Magda Molek miała styl i klase za Mellerem nie tęsknię.Kinga Burzyńska też jest do zaakceptowana.Najlepszy Jest Marcin Prokop i kropka..

 • Gość: majka

  Oceniono 29 razy 13

  Szkoda że Mołek nie bedzie prowadzić programu, Kalaczyńska i Sołtysik to jest akurat duet do wymiany. Chajzer mi nie pasuje na prowadzącego, natomiast Kinga Burzyńska jak najbardziej.

 • marta31a

  Oceniono 16 razy 12

  podniesiona nóżka musi być..... szkoda Mołek i Mellera

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX