Gabi Drzewiecka zastąpi Agnieszkę Woźniak-Starak w "Big Brotherze". Prezenterka dodała poruszający wpis o swojej koleżance

Gabi Drzewiecka zastąpi Agnieszkę Woźniak-Starak w roli prowadzącej "Big Brothera". Dziennikarka potwierdziła na Instagramie doniesienia mediów i odniosła się do tragicznej śmierci Piotra Woźniaka-Staraka.

To już pewne, Gabi Drzewiecka poprowadzi kolejną edycję "Big Brothera". Potwierdziły się przypuszczenia, że Agnieszka Woźniak-Starak robi sobie przerwę od pracy w mediach. Nowa gwiazda reality show podziękowała fanom za wsparcie.

Gabi Drzewiecka nową prowadzącą "Big Brothera"

Najpierw decyzję o zmianie prowadzącej potwierdził Edward Miszczak. Dyrektor programowy TVN zapewnił, że Woźniak-Starak wróci za jakiś czas do pracy w telewizji. Chwilę później Drzewiecka opublikowała na Instagramie wpis, w którym podziękowała fanom za ciepłe słowa pod jej adresem.

Dziękuję za wszystkie ciepłe słowa, które otrzymałam i otrzymuje od Was od wczoraj. Potwierdzam – będę miała przyjemność prowadzić drugą edycję "Big Brothera".

Gabi odniosła się również do nieszczęśliwego wypadku na jeziorze Kisajno, w trakcie którego zginął Piotr Woźniak-Starak, mąż Agnieszki.

Ta decyzja była dla mnie ciężka ze względu na tragiczne okoliczności, które są powodem tej zmiany. Wiem też, że Agnieszka Woźniak-Starak postawiła poprzeczkę naprawdę wysoko. Zrobię wszystko co w mojej mocy, żeby nie zawieść fanów programu i sprawić, ze będzie się Wam go dobrze i przyjemnie oglądało. Trzymajcie kciuki - napisała.

Jak myślicie, sprawdzi się w nowej roli?

Już we wrześniu startuje kolejna edycja "Big Brothera". Małgorzata Ohme w rozmowie z Plotkiem zdradziła, kim będą nowi uczestnicy reality show.

Zobacz wideo

AD

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.