Małgorzata Rozenek skrytykowana przez fankę. "Masz problemy z kręgosłupem, a chodzisz w wysokich butach. Mój lekarz zabronił." Reakcja Gosi? W punkt!

Małgorzata Rozenek została skrytykowana przez fanki. Gwiazda żali się, że ma problemy z kręgosłupem, a internautki wytykają jej, że nosi szpilki.

Małgorzata Rozenek-Majdan niedawno pochwaliła się na Instagramie, że zaczyna się odchudzać i chce popracować nad swoją sylwetką, aby była bardziej smukła i wyrzeźbiona. "Perfekcyjna" nie rzuca słów na wiatr, więc jak zapowiedziała, tak też uczyniła. Gwiazda rozpoczęła serię treningów, oczywiście, u boku Radzia. Wraz z mężem ćwiczą w specjalnych kombinezonach, które pobudzają mięśnie do pracy poprzez elektrostymulację. Fani są bardzo zaciekawieni tą metodą.

Małgorzata Rozenek w ogniu krytyki

Gosia pochwaliła się na Instagramie zdjęciami z treningu. Okazuje się, że ćwiczy pod okiem profesjonalistów, którzy wiedzą, jak dopasować Rozenek ćwiczenia i nie zaszkodzić jej, gdyż ma problemy z kręgosłupem.

Sobota pracująca. Trening EMS, rolowanie, drenaż limfatyczny, vacu sport. Wszystko trwało godzinę. Niesamowite połączenie treningu i regeneracji. Wszystko pod czujnym okiem trenera, fizjoterapeuty, to bardzo ważne u osób, które tak jak ja mają problem z kręgosłupem. Już się nie mogę doczekać efektów - napisała Rozenek.

W komentarzach od razu odezwali się czujni internauci.

Mając problemy z kręgosłupem, może pani chodzić w takich wysokich butach? Mój lekarz mi zabronił - napisała fanka.

Gosia nie bała się odpowiedzieć.

A mój nie - stwierdziła.
Powiedział, że to nie dotyczy wszystkich schorzeń - dodała.

Do dyskusji włączyły się również inne osoby. Usiłowały przekonać "Perfekcyjną", że jest w błędzie.

Lekarz miał rację, a pani Małgorzacie coś się chyba pomyliło.
Dokładnie tak, chory kręgosłup i szpilki - nigdy!
Pani schorzeń to nic nie dotyczy.

Jak myślicie, kto ma rację w tym sporze?

Gosia Rozenek prosto od dentysty pojechała na sesję... balonową! Opowiedziała o wszystkim sepleniąc po znieczuleniu. To najśmieszniejsze wideo, jakie dzisiaj zobaczycie.

Zobacz wideo

JP