Festiwal Filmowy w Wenecji. Kolejne gwiazdy zachwycają, ale i zaskakują. Laura Dern postawiła na wygodę, a my kompletnie się jej nie dziwimy

Gwiazdy światowego formatu, fani kina, dziennikarze i krytycy zjechali do Wenecji, by uczestniczyć w Międzynarodowym Festiwalu Filmowym.

W minioną środę wystartowała 76. edycja Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji. O najważniejszą nagrodę, czyli Złotego Lwa, powalczy 21 filmów. Wydarzenie jak co roku przyciągnęło gwiazdy światowego kina. Wszystkim dopisują humory i wszyscy prezentują się zjawiskowo, choć oryginalnych kreacji także nie brakuje. 

Trwa Festiwal Filmowy w Wenecji 

O niektórych gwiazdach, które zjawiły się już na festiwalu, przeczytacie TUTAJ. Teraz jednak "pod lupę" wzięliśmy Liv Tyler i Laurę Dern. To się nazywa klasa sama w sobie. Liv Tyler postawiła na elegancką, białą koszulę, do której dobrała klasyczne, czarne spodnie i szpilki. Szyk! A Laura Dern? Pokazała się w czerwono-czarnej sukni, jednak naszą największą uwagę przykuły jej buty. Porzuciła bowiem obcasy na rzecz płaskich klapek. Nietypowy wybór, ale z pewnością aktorka postawiła na wygodę. W przypadku Festiwalu Filmowego w Wenecji to ważne, gdyż gwiazdy przemieszczają się przede wszystkim przy pomocy gondoli. 

Laura DernLaura Dern SplashNews.com / SplashNews.com/East News

A jak prezentowały się inne gwiazdy podczas Festiwalu Filmowego w Wenecji? Zajrzyjcie do naszej galerii zdjęć i przekonajcie się sami. 

Kożuchowska, Dygant i Widawska także bawią się na festiwalu filmowym w Wenecji:

Zobacz wideo

DH

Więcej o: