MTV VMA 2019. Występ Shawna Mendesa i Camili Cabello był BARDZO gorący. Zakochani nie szczędzili sobie czułości na scenie

MTV VMA 2019 za nami, ale o występie Shawna Mendesa i Camili Cabello jeszcze długo będzie się mówiło. Para rozpaliła scenę do czerwoności.

Shawn Mendes i Camila Cabello od kilku miesięcy są jedną z najgorętszych par w show-biznesie. Idole nastolatek znają się od lat, jednak postanowili zostać parą dopiero po tym, jak nagrali razem przebój "Senorita". To z kolei wywołało falę spekulacji, jakoby ich związek miał być jedynie chwytem marketingowym. Udają czy nie, ich wspólny występ na gali MTV VMA 2019 z pewnością zostanie zapamiętany, jako jeden z najgorętszych w historii.

MTV VMA 2019. Występ Shawna Mendesa i Camili Cabello

Wspólny występ Shawna Mendesa i Camili Cabello zdecydowanie był jednym z najgłośniejszych wydarzeń podczas tegorocznej gali MTV VMA 2019. Para wykonała swój przebój "Senorita". Jak można było się spodziewać, był on bardzo sensualny. Wokalistka miała na sobie prześwitującą kreację, a idol nastolatek przyodział biały podkoszulek, który podkreślił jego muskulaturę.

Na scenie było gorąco. Camila i Shawn nieustannie dotykali się i ocierali o siebie. Kilka razy było nawet o włos od pocałunku! Zakochani powstrzymali się jednak od tak intymnych czułości. Cały występ możecie obejrzeć TUTAJ.

 

Myślicie, że rzeczywiście połączyło ich prawdziwe uczucie?

Więcej o: