Miłość Shawna Mendesa i Camili Cabello kwitnie. Siostra wokalisty pokazała urocze zdjęcie zakochanej pary

Shawn Mendes i Camila Cabello to obecnie najgorętsza para światowego show-biznesu. Romans idoli nastolatków ma się coraz lepiej.

Piosenka "Señorita" szybko stała się jednym z największych hitów tego lata. Wykonujący ją Shawn Mendes i Camila Cabello od niedawna są promowani w mediach jako para. Część fanów spekuluje, że ich związek jest wykreowany na potrzeby promocji wspólnej piosenki. Siostra artysty postanowiła rozwiać wszelkie wątpliwości.

Miłość rośnie wokół nas

Shawn Mendes i Camila Cabello znają się już od kilku lat. Do tej pory oboje zapewniali jednak, że nie łączy ich nic więcej, niż przyjaźń. Wszystko zmieniło się po nagraniu wspólnego przeboju. Nagły obrót sytuacji zaskoczył wiele osób. Wygląda jednak na to, że parę połączyło prawdziwe uczucie.

 

Siostra Mendesa wrzuciła ostatnio do sieci wspólne zdjęcie Shawna i Camilii. Widać, że zakochani spędzają razem czas nawet wtedy, kiedy nie zmuszają ich do tego zobowiązania zawodowe.

Urocze?

Wiele romansów w show-biznesie kończy się z czasem. Sprawdźcie, kto z kim był związany na naszym polskim podwórku. Będziecie w szoku:

Zobacz wideo

Więcej o: