TVN uczcił pamięć Piotra Woźniaka-Staraka. Marcin Prokop zwrócił się ze sceny do Agnieszki. "Nasze myśli są teraz z tobą"

Podczas prezentacji programowej stacji TVN prowadzący galę Marcin Prokop zwrócił się do Agnieszki Woźniak-Starak.

22 sierpnia w południe rozpoczęła się prezentacja programowa TVN Discovery Polska. Prowadzącym gali był Marcin Prokop, który ze sceny zwrócił się do Agnieszki Woźniak-Starak, nawiązując do dzisiejszej tragicznej informacji o śmierci jej męża.

ZOBACZ TEŻ: Watchout Studio potwierdza: Piotr Woźniak-Starak nie żyje

Marcin Prokop podczas ramówki zwrócił się do Agnieszki Woźniak-Starak

Prezenter wyszedł na scenę i przywitał przybyłych gości. Zanim rozpoczął dalszą część gali, spojrzał w kamerę i wypowiedział kilka słów, które były adresowane do Agnieszki Woźniak-Starak.

Dziś nie ma z nami jednej gwiazdy, Agnieszki Woźniak-Starak. Agnieszko, nasze myśli są teraz z Tobą, z Twoją rodziną i bliskimi.

Piotr Woźniak-Starak nie żyje

Piotr Woźniak-Starak z soboty na niedzielę (17-18 sierpnia) pływał motorówką po jeziorze Kisajno niedaleko Giżycka. Towarzyszyła mu 27-letnia mieszkanka Łodzi, Ewa O. Niestety, podczas manewru skrętu ich łódka przewróciła się i oboje wpadli do wody. Kobieta własnymi siła dopłynęła do brzegu. Jarosław Zieliński, wiceszef MSWiA, w czwartek rano podał na Twitterze informację, że odnaleziono ciało Piotra Woźniaka-Staraka, poszukiwanego od niedzieli.

Kim był Piotr Woźniak-Starak?

Zobacz wideo

KB