Partnerka Cristiano Ronaldo w ciąży? W nowej kampanii tańczy w bieliźnie. Nie mamy już wątpliwości

Ukochana Cristiano Ronaldo wystąpiła w kampanii marki bieliźniarskiej. Niedawno plotkowano o jej rzekomej ciąży, a te zdjęcia nie pozostawiają wątpliwości.

Jakiś czas temu Cristiano Ronaldo odebrał nagrodę "Marca Legend Award", a w mediach zawrzało. I to nie za sprawą najsłynniejszego piłkarza na świecie czy wyjątkowego wyróżnienia. Tego dnia wszystkie oczy były skierowane na jego partnerkę, Georginę Rodriguez. Modelka założyła bowiem bardzo obcisłą sukienkę, która podkreślała jej lekko zaokrąglony brzuch. Para nigdy nie potwierdziła plotek o ciąży, ale media rozpisywały się, że po raz kolejny zostaną rodzicami. Jednak okazuje się, że to nieprawda.

Mimo że Christiano Ronaldo najlepsze lata ma już za sobą, wciąż jest gwiazdą piłki nożnej. Zobacz, jak w minionym sezonie strzelał bramki:

Zobacz wideo

Georgina Rodriguez pozuje w bieliźnie

Modelka wzięła udział w kampanii marki Yamamay. Na zdjęciach i w krótkim filmiku promującym, ma na sobie zmysłową i delikatną bieliznę z koronki. Wygląda bardzo naturalnie i kobieco, a cała sesja jest elegancka. W oficjalnym spocie tańczy wraz z innymi tancerkami i prezentuje najnowsze modele bielizny.

Te fotografie i materiał wideo odpowiadają na pytanie mediów i fanów, które zadają sobie już od dłuższego czasu: "Czy partnerka Ronaldo jest w ciąży?". Łatwo zauważyć, że 25-letnia Georgina ma teraz płaski brzuch. Myślicie, że to ucina już wszystkie informacje?

 
 

KB