Edyta Górniak zrezygnowała z odebrania Złotej Płyty w Sopocie. Powód? Wciąż ma traumę po aferze z Donatanem. Nie chciała stanąć obok niego na scenie

Edyta Górniak jest kobietą z zasadami. Jest też niezwykle pamiętliwa. Piosenkarka miała odebrać Złotą Płytę w Sopocie. Ze względu na Donatana odmówiła przyjęcia nagrody.

Tegoroczna edycja festiwalu w Sopocie jest niezwykle ważna dla Edyty Górniak. Piosenkarka po kilku latach zaprezentowała nową piosenkę. To właśnie na deskach Opery Leśnej premierowo wykonała utwór "Król", nagrany w duecie z producentem Andrzejem Gromalą (Gromee). Drugiego dnia diwa miała też odebrać Złotą Płytę. Odmówiła jednak przyjęcia nagrody.

Edyta Górniak wciąż nie może zapomnieć seksistowskiego zachowania Donatana

Piosenkarka od kilku dni przebywa w Sopocie. Zbierała siły przed swoim środowym występem. Można było ją zobaczyć na plaży i w okolicach sopockiego molo. Niestety, występ chyba nie poszedł po jej myśli. Wykonując piosenkę "Król", zapomniała tekst aż dwa razy. Pisaliśmy o tym TUTAJ. Jednak pomijając wpadkę, fani i tak byli zachwyceni nowością od Górniak.

Okazuje się, że podczas tego wyjątkowego wieczoru diwa miała również odebrać Złotą Płytę za singiel "Andromeda", który nagrała razem z Donatanem. Jednak, jak dowiedział się serwis Jastrząb Post, Edyta nie była zainteresowana otrzymaniem nagrody na scenie. Artystka wciąż nie doszła do siebie po ubiegłorocznej aferze z producentem.

Kiedy muzycy pozowali na ściance, Donatan złapał Górniak za pośladki. Ta nie wytrzymała i spoliczkowała go w obecności fotoreporterów. Był to też moment, w którym wokalistka zerwała współpracę z autorem hitu "My Słowianie". Niedawno okazało się, że mężczyzna miał wypisywać do niej wiadomości o dwuznacznej treści.

Zachowanie Donatana zbiegło się ze skandalem seksualnym w Hollywood. To właśnie wtedy ruszyła głośna na cały świat akcja #MeToo. Wśród oskarżonych wymienionych zostało wiele sław.

Zobacz wideo

AD

Więcej o:
Komentarze (53)
Edyta Górniak zrezygnowała z odebrania Złotej Płyty w Sopocie. Powód? Wciąż ma traumę po aferze z Donatanem
Zaloguj się
 • Gość: Januszek

  Oceniono 70 razy 54

  W pełni popieram Panią E. Górniak, takich chamow powinno się tepic, dziwię się że Pani Górniak nie zawiadomił policji, również za internetowe prowokacje. Taki cham jak by porzadnie dostał po ryju to by się nauczył szanować innych.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 62 razy 50

  Bardzo dobrze ! Zero tolerancji dla takiego zachowania. Edyta czy Balbina, bez znaczenia. Zero tolerancji.

 • wektor321

  Oceniono 30 razy 24

  Edzia masz swoje fanaberie ze na wymioty czasem mi się zbiera, ale w tej kwesti Cie rozumiem i popieram, buractwa nie wolno akceptować

 • stach_79

  Oceniono 19 razy 19

  Wieśniak spod budki sklepowej Durnatan!

 • Gość: Mateuszek Giappetto 500+

  Oceniono 25 razy 19

  Dziwne, że zapraszają jeszcze gdzieś to pseudo-męskie bubu po jego skanda-licznych wybrykach.

 • klan_fan

  Oceniono 19 razy 17

  Szkoda. Powinna wziąć paralizator i płytę odebrać.

 • kaktus47

  Oceniono 12 razy 12

  Donatan to wyjątkowy prostak. Wystarczy na niego spojrzeć. Twarz nieskalana intelektem. Do tego te kompozycje :((((

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX