Wyszło na jaw, co księżna Kate napisała w mailu do swoich przyjaciół. "Byliśmy zaskoczeni". Rzeczywiście, jej prośba była nietypowa

Księżna Kate trzy lata przed ślubem z księciem Williamem wysłała do swoich przyjaciół maila, w którym wystosowała nietypową prośbę. Czyżby już wtedy wiedziała, że wkrótce dołączy do rodziny królewskiej?

Księżna Kate dołączyła do rodziny królewskiej w 2011 roku. To wówczas poślubiła księcia Williama, a tym samym stała się członkinią najpopularniejszej monarchii na świecie. Co ciekawe, jak donosi teraz "Sunday Times", Kate jeszcze trzy lata przed bajkowym, książęcym ślubem wysłała do swoich przyjaciół maila z dość nietypową prośbą. 

Wyszło na jaw, co księżna Kate napisała w mailu do przyjaciół

Otóż, okazuje się, że Kate poprosiła przyjaciół, by nie zawracali się do niej "Kate", a "Catherine".

Poinformowała przyjaciół, że chce porzucić nieformalną "Kate" i woli być znana pod pełnym imieniem, czyli "Catherine" - twierdzi królewski ekspert, Adam Helliker.

Jeden ze znajomych księżnej dodał, że po otrzymaniu tej wiadomości był w szoku. 

Byliśmy trochę zaskoczeni prośbą, aby mówić do niej "Catherine”.

Jak dodaje "Sunday Times", już wtedy był to znak, że Kate jest "świadoma swojej pozycji". Co bowiem ciekawe, rok później świat obiegła informacja o zaręczynach Kate i Williama. Myślicie, że rzeczywiście już wtedy wiedziała, że lada moment stanie na ślubnym kobiercu i dołączy do rodziny królewskiej? 

Wpadki na królewskich ślubach Windsorów:

Zobacz wideo