Księżna Kate i książę William oszukują George'a? Chłopiec nie wie, że zostanie królem. Rodzice teraz się tłumaczą

Księżna Kate i książę William nie powiedzieli jeszcze George'owi, że zostanie królem. Ojciec chłopca tłumaczy dlaczego.

Książę George jest najstarszym dzieckiem księżnej Kate i księcia Williama. Chłopiec ma już 6 lat. Przypomnijmy, że jego rodzeństwo to księżniczka Charlotte (4 lata) oraz książę Louis (1,5 roku). George jest trzeci w kolejności do objęcia brytyjskiego tronu - zaraz po swoim dziadku księciu Walii i ojcu księciu Cambridge. Jednak jak twierdzi Catherine Mayer, autorka biografii księcia Karola, młody książę nie ma zielonego pojęcia, że kiedyś zostanie królem.

Rodzice ukrywają przed Georgem, że będzie królem

Okazuje się, że Kate i William dokładają wszelkich starań, aby ich najstarszy synek nie miał świadomości, że w przyszłości obejmie królewski tron. Jako pierwsza poinformowała o tym pisarka Catherine Mayer.

Próbują opóźnić ten moment i dać mu normalność - powiedziała.

Sprawę skomentował sam William, ojciec George'a. Książę potwierdził te doniesienia i wyjaśnił, że jemu i Kate najbardziej zależy na dobru ich syna i chcą, aby na razie mógł cieszyć się szczęśliwym i spokojnym dzieciństwem. Dopiero kiedy trochę podrośnie, porozmawiają z nim na ten temat.

Jeśli chodzi o naszą rodzinę, to jesteśmy bardzo normalni. Kocham moje dzieci w taki sam sposób, jak każdy ojciec i mam nadzieję, że George kocha mnie tak samo. Będzie jednak czas i miejsce, by wytłumaczyć mu, jaką rolę będzie pełnił. Teraz jest to tylko kwestia utrzymania bezpiecznego, stabilnego środowiska wokół niego i okazywania jak największej miłości - wyznał William.

Naszym zdaniem to bardzo rozważna decyzja.

Książę William i księżna Kate, choć są członkami rodziny królewskiej, to starają się żyć normalnie. Przykład? Wybrali się wraz z dziećmi do pięknego ogrodu. Zobacz wideo.

JP

Więcej o:
Komentarze (51)
Księżna Kate i książę William oszukują George'a? Chłopiec nie wie, że zostanie królem. Rodzice teraz się tłumaczą
Zaloguj się
 • Gość: hm

  Oceniono 7 razy 7

  a po co dziecku taka wiedza?

 • monikaaleksandra

  Oceniono 23 razy 3

  Obserwując te dzieci, trzeba stwierdzić, ze ten glamdziowaty wymoczek żadnym królem, nie będzie, tylko jego zadziorna i z jajami siostrzyczka, która już wydaje polecenia służbie, dziennikarzom i nauczycielom, rozstawiając całe towarzystwo po kątach.

 • Gość: mania

  Oceniono 11 razy 3

  Jak nie zechce to zawsze może abdykować chyba że cos się zmieniło.

 • olena55

  0

  no bo skad mozna to juz dzis wiedziec czy on zostanie krolem czy nie Moze jego ojciec bedzie zyl tak dlugo [albo i dluzej] niz babka ,albo krolestwo rozpadnie sie i ludzie nie beda chcieli juz miec krola nawet takiego "papierowego" kto wie co sie bedzie dzialo za iles tam dziesiat lat

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 0

  Tak naprawdę, to wcale nie jest takie pewne, że on zostanie królem. W jego rodzinie wszyscy żyją bardzo długo i dożywaja spokojnie do 90, 100 lat. Jak np.królowa Elżbieta II, czy jej matka. Więc jeżeli jego dziadek i ojciec, również będą tacy długowoeczni, całkiem prawdopodobne, że Geogre się jednak tronu nie doczeka.

 • Gość: Kasavubu

  Oceniono 5 razy -3

  Nie wiadomo. Brytyjczycy mogą zmądrzeć do tego czasu...

 • Gość: FANKA MEGHAN MARKLE

  Oceniono 30 razy -24

  TO DZIECKO MEGHAN ZASLUGUJE NA BYCIE KROLEM LUB KROLOWA !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX