Martyna Wojciechowska zaliczyła wpadkę na Instagramie. Pomyliła znane miejsce w Polsce, a fani wytknęli jej błąd

Martyna Wojciechowska odwiedziła najdalsze zakątki świata. Wydawałoby się, że najbardziej urokliwe miejsca w Polsce również są jej znane. Jak się okazuje - niekoniecznie.

Martyna Wojciechowska jest obecnie jedną z najbardziej znanych podróżniczek na świecie. Dziennikarka zwiedziła wszystkie kontynenty i odwiedziła najbardziej niebezpieczne miejsca naszego globu. Gwiazda TVN-u często powtarza też, że Polska jest przez wielu niedoceniana. Ostatnio Martyna opublikowała na Facebooku wpis, w którym zachwalała "polskie Malediwy". Problem w tym, że pomyliła miejsca.

Martyna Wojciechowska zaliczyła wpadkę na Instagramie

Dziennikarka zamieściła zdjęcie jeziora z turkusową wodą. Pod nim zamieściła opis, w którym zachwycała się tym niezwykłym miejscem.

Kto chciałby zobaczyć Malediwy? Są bliżej niż myślicie. Tak wygląda z lotu ptaka Osadnik Gajówka w woj. wielkopolskim. To sztuczny zbiornik po dawnym wyrobisku węgla brunatnego. Za turkusową barwę wody odpowiada węglan wapnia. Niestety w zbiorniku nie można się kąpać (ze względu na zasadowy odczyn wody). Jest co podziwiać, prawda? Polska jest najfajniejsza!

Fani od razu wytknęli dziennikarce wpadkę. Okazuje się, że fotografia nie przedstawiała zbiornika Osadnik Gajówka.

To jest zdjęcie parku Gródek w Jaworznie, a nie Osadnika Gajówka. Tak czy owak w realu Gródek ma tyle wspólnego z Malediwami, co Radom z Nowym Jorkiem - napisał jeden z internautów.

Wpis po kilku godzinach został poprawiony.

Martyna przeprosiła też za pomyłkę i podziękowała fanom w komentarzach za czujność.

Bardzo dziękuję za Waszą czujność! Jeszcze nie miałam okazji być w tym pięknym miejscu, ale w tej sytuacji to już na pewno odwiedzę! I Osadnik Gajówka też!

Gratulujemy dystansu i odwagi do przyznania się do błędu.

Obecnie Martyna Wojciechowska spotyka się z Przemysławem Kossakowskim. Ale jeszcze kilka miesięcy temu pytania o jej nową sympatię wywoływały w niej konsternację.

Zobacz wideo

AD

Więcej o:
Komentarze (38)
Martyna Wojciechowska zaliczyła wpadkę na Instagramie. Pomyliła znane miejsce w Polsce, a fani wytknęli jej błąd
Zaloguj się
 • namegoeshere

  Oceniono 44 razy 34

  "Martyna Wojciechowska jest obecnie jedną z najbardziej znanych podróżniczek na świecie." - a to się nieźle obśmiałem.

 • Gość: dzidzia piernik

  Oceniono 30 razy 20

  Stara dopa lansująca się na Instagramie jak gimbaza. Typowa atencjuszka.

 • Gość: gość

  Oceniono 22 razy 18

  odróżnijmy podróżnika od turysty

 • bak_on

  Oceniono 19 razy 15

  Czyli można zostać "jedną z najbardziej znanych podróżniczek na świecie" publikując przypadkowe zdjęcia z przypadkowymi komentarzami?

 • Gość: Okkkk

  Oceniono 17 razy 15

  Po co wychwalać coś czego się nie widziało ? Po to żeby pokazać że ojczyznę też się zna? Choć wychodzi inaczej ?!

 • peryskopowy liopleurodon

  Oceniono 7 razy 7

  Fajny kapitalny zawód -podróżnik-, też za państwowe pieniądze, wieczne wakacje. Ale już niedługo emeryturka trzeba odpocząć po ciężkiej pracy. Loty samolotami mieszkanie w hotelach są bardzo wyczerpujące.

 • Megalodon akwaryjny

  Oceniono 8 razy 6

  Śmiać mi się naprawdę chce jak słyszę zawód podróżnik dobre a gdzie trzeba skończyć jakieś nie wiem zawodówkę technikum liceum aby zostać podróżnikiem??,a może jest na Uniwersytecie Warszawskim albo AGH wydział" podróżnik"- Czy daje tytuł magistra??. Wojciechowska to ta która holikopterem zdobyła Mount Everest??

 • Gość: gosc

  Oceniono 6 razy 6

  zenujaca kobieta...te jej miny i ona sama...panie Przemku uciekaj....

 • Jan Kot

  Oceniono 3 razy 3

  Podróżniczka za cudze pieniądze robi z ludzi wała. Swego czasu mówiła w wywiadzie, że wybiera się w kosmos. Już wróciła ?.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX