Izabela Janachowska wybrała się na urodziny. Działo się! Koleżanka pokazała nawet jej "amory" z mężem. Wedding plannerka siedziała na nim okrakiem

Izabela Janachowska nie zwalnia tempa. Niedawno została mamą, wraca do pracy, a do tego wciąż ma czas na zabawę. Zobaczcie, jak imprezowała z mężem i przyjaciółmi.

Izabela Janachowska została mamą 10 maja. Choć jej synek nie ma jeszcze trzech miesięcy, młoda mama doskonale rozdziela swój czas pomiędzy rodzinne obowiązki, a życie zawodowe. Iza często jest przyłapywana przez paparazzi podczas spacerów z mężem i maleństwem. Na swoim instagramowym profilu pokazuje też, jak bawi się z Christopherem Alexandrem. Janachowska nie ma zamiaru robić długiej przerwy od pracy. Ani od obowiązków towarzyskich.

Izabela Janachowska na imprezie z mężem

W niedzielę tancerka razem z ukochanym i przyjaciółmi wybrała się na imprezę w ogrodzie. Najpierw pokazała, jak po znajomych przyjechała różową limuzyna, później wygłupiała się w samochodzie razem z koleżankami. Kiedy dotarli na miejsce, gwiazda pochwaliła wystrój ogrodu i oddała się relaksowi.

Zobacz wideo

Tymczasem telefon Izy przejęła jej koleżanka, która pokazała, jak Janachowska... siedzi okrakiem na swoim mężu, który w tym czasie rozmawiał przy stole. Jak widać zabawa była przednia, a sama tancerka nie wydawała się ani trochę speszona sytuacją. Mało tego, sama ją pokazała!

Taki dystans do siebie bardzo szanujemy ;) Widać, że Izabela i jej ukochany są w sobie bardzo zakochani i nie brakuje między nimi chemii.

jm