Izabela Janachowska wybrała się na urodziny. Działo się! Koleżanka pokazała nawet jej "amory" z mężem. Wedding plannerka siedziała na nim okrakiem

Izabela Janachowska nie zwalnia tempa. Niedawno została mamą, wraca do pracy, a do tego wciąż ma czas na zabawę. Zobaczcie, jak imprezowała z mężem i przyjaciółmi.

Izabela Janachowska została mamą 10 maja. Choć jej synek nie ma jeszcze trzech miesięcy, młoda mama doskonale rozdziela swój czas pomiędzy rodzinne obowiązki, a życie zawodowe. Iza często jest przyłapywana przez paparazzi podczas spacerów z mężem i maleństwem. Na swoim instagramowym profilu pokazuje też, jak bawi się z Christopherem Alexandrem. Janachowska nie ma zamiaru robić długiej przerwy od pracy. Ani od obowiązków towarzyskich.

Izabela Janachowska na imprezie z mężem

W niedzielę tancerka razem z ukochanym i przyjaciółmi wybrała się na imprezę w ogrodzie. Najpierw pokazała, jak po znajomych przyjechała różową limuzyna, później wygłupiała się w samochodzie razem z koleżankami. Kiedy dotarli na miejsce, gwiazda pochwaliła wystrój ogrodu i oddała się relaksowi.

Tymczasem telefon Izy przejęła jej koleżanka, która pokazała, jak Janachowska... siedzi okrakiem na swoim mężu, który w tym czasie rozmawiał przy stole. Jak widać zabawa była przednia, a sama tancerka nie wydawała się ani trochę speszona sytuacją. Mało tego, sama ją pokazała!

Taki dystans do siebie bardzo szanujemy ;) Widać, że Izabela i jej ukochany są w sobie bardzo zakochani i nie brakuje między nimi chemii.

jm

Więcej o:
Komentarze (21)
Izabela Janachowska wybrała się na urodziny. Działo się! Koleżanka pokazała nawet jej "amory" z mężem
Zaloguj się
 • Gość: Gosc

  Oceniono 17 razy 13

  Instaprostaki na żywo dla Państwa relacjonuje... 🤦🏼

 • Gość: Gość

  Oceniono 17 razy 7

  Dziecka publicznie nie wypada karmić, ale siedź okrakiem na męża już tak

 • Gość: Agata

  Oceniono 9 razy 5

  I co ze okrakiem? Boże kochają się to niech sobie robią co chcą.... Na obcym nie siedzi tylko na mężu...... Jezu to już się pobawić nie można bo nie wypada czy jak?.....

 • Gość: Lea

  Oceniono 4 razy 4

  Ale filtry takie, że nawet mąż co najwyżej na 30 lat wygląda. A gdyby nie podpis to Janachowskiej nie szło by poznać.

 • Gość: lobi

  Oceniono 4 razy 4

  Siano w głowie.

 • Gość: Puknij sie dziwo

  Oceniono 10 razy 4

  Dla mnie ona jest tania...dz...

 • Gość: Rokko

  Oceniono 5 razy 3

  Zaradna

 • Gość: Ggg

  Oceniono 16 razy 2

  Co te baby widzą w takich starych...
  Czy one mają godność w sobie?

 • Gość: Ja tez

  Oceniono 1 raz 1

  Rzeczywiście...dubajka. szok.latwa panienka znana w wawie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX