Poznaliśmy kolejnego uczestnika "Tańca z Gwiazdami". Internauci nie ukrywają, że bardzo się cieszą: W końcu będzie dla kogo oglądać

Poznaliśmy kolejną osobę, która pojawi się w nowej edycji "Tańca z Gwiazdami". Swoje umiejętności taneczne zaprezentuje widzom Akop Szostak, Mistrz Europy w kulturystyce klasycznej.

Właśnie poznaliśmy czwartego uczestnika nowej edycji programu "Taniec z Gwiazdami". Do Barbary Kurdej-Szatan, Rafała Szatana i Oli Kot dołączył Akop Szostak. Jak na razie nie wiadomo jeszcze, kto mu będzie partnerować.

Joanna Mazur i Jan Kliment o wygranej w "Tańcu z gwiazdami". Program zmienił jej życie:

Zobacz wideo

"Taniec z Gwiazdami". Akop Szostak pojawi się w nowej edycji

Informacja pojawiła się na oficjalnym profilu show na Instagramie:

Ladies and Gentelman.  Please, welcome to the stage Akop. Akop Szostak @akopszostak. Mistrz Europy w kulturystyce klasycznej. Zawodnik MMA. Trener personalny. Influencer. Dumny właściciel trzech przygarniętych kundelków - napisała produkcja.
 

Jego wybór nie powinien być zaskoczeniem. Akop jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych, na Instagramie ma ponad 300 tys. obserwatorów. Mężczyzna jest znany nie tylko ze swoich osiągnięć sportowych, lecz także ze swojej miłości do żony. Sześć lat temu poślubił Sylwię Szostak, która pojawiła się w 1. edycji programu "Agent-Gwiazdy" (odpadła w 7. odcinku). Fani "TzG" są bardzo zadowoleni, że zobaczą jego zmagania na parkiecie.

W końcu będzie dla kogo oglądać.
Super, na pewno będę kibicować! Powodzenia Akop.
Faworyt! - komentują zachwyceni.

To nie pierwszy raz, kiedy produkcja zdecydowała się zaprosić do udziału w show kulturystę. W 8. edycji pojawiła się Kasia Dziurska, która doszła do finału. Myślicie, że Akop Szostak powtórzy jej sukces? Będziecie mu kibicować?

AW