Magda Mołek i Marcin Meller odeszli z "DDTVN". Widzowie już zastanawiają się, kto ich zastąpi. Wśród faworytów... uczestniczka "Big Brothera"

Magda Mołek i Marcin Meller niespodziewanie zrezygnowali z prowadzenia "Dzień Dobry TVN". W sieci nie brakuje już spekulacji na temat potencjalnych nazwisk, które mogłyby zasiąść na kanapie śniadaniówki. Wymienia się m.in. Izę z "Big Brothera".

Gdy Magda Mołek i Marcin Meller poinformowali o swoim odejściu z "Dzień Dobry TVN", wielu nie kryło zaskoczenia. W szoku była nawet ich koleżanka z pracy, Kinga Rusin. Decyzja jednak zapadła, a widzowie już zastanawiają się, kto zastąpi Magdę i Marcina. Co ciekawe, w komentarzach bardzo często pada nazwisko Mączka. Pamiętacie ją? Tak, to Iza z "Big Brothera", która w programie kilkukrotnie popisała się telewizyjnym drygiem. 

Zobacz wideo

"Dzień Dobry TVN". Iza z "Big Brothera" prowadzącą? 

Iza Mączka zawodowo związana jest z mediami. W trakcie pobytu w domu Wielkiego Brata miała nawet okazję popisać się swoimi umiejętnościami przed kamerą i to wówczas widzowie stwierdzili, że poszło jej świetnie. Być może dlatego teraz, gdy w sieci pojawiła się informacja na temat odejścia z "DDTVN" Mellera i Mołek, fani zaczęli spekulować, iż to Iza pojawi się w śniadaniówce. 

Czy prawdą jest, że możesz zostać nową prowadzącą "DD TVN"? - zapytał jeden z internautów.

Odpowiedź Izy? Tajemnicza. Zapytała jedynie, gdzie pojawiła się taka informacja. Również na naszym Instagramie zostawiliście kilka komentarzy, które sugerują, że Iza Mączka jest brana pod uwagę. 

A kto przyjdzie? Iza Mączka? - dopytują fani.
 

Na tę chwilę szczegółów jednak brak. Sytuacja rozwija się dynamicznie, więc prawdopodobnie już lada moment dowiemy się, kto będzie towarzyszył nam na ekranie telewizora przy porannej kawie. Ucieszylibyście się, gdyby rzeczywiście była to Iza?

DH