Magda Mołek i Marcin Meller odchodzą z "Dzień Dobry TVN". Wydali oświadczenia, a na ich miejsce pojawi się nowa para

To już oficjalne. Magda Mołek i Marcin Meller pożegnali się z "Dzień Dobry TVN".

Już od kilku dni w mediach krążyły plotki, iż prawdopodobnie jedna z par prowadzących pożegna się z "Dzień dobry TVN". Teraz plotki te okazały się prawdziwe. Z popularnej śniadaniówki znikną Magda Mołek i Marcin Meller. 

Zobacz wideo

"Dzień Dobry TVN". Magda Mołek i Marcin Meller odchodzą

Magda Mołek i Marcin Meller o swoim odejściu poinformowali za pośrednictwem mediów społecznościowych. Również tam pojawiły się ich oświadczenia: 

Po 15 latach pracy, w porozumieniu ze stacją TVN, postanowiłam zrobić sobie przerwę. Mój najwspanialszy współprowadzący @marcin_meller_arbuz też. To nie oznacza, że znikam z wizji w ogóle. Już 15.08 poprowadzę w TVN Koncert Festiwalu Top of The Top w Sopocie. A na antenie TVN Style będę nadal dla Was robić moje rozmowy z cyklu "W roli głównej". Przygotowuję też dwa zupełnie nowe projekty i wkrótce Wam o nich opowiem. Dziękuję za te wszystkie lata wspólnego porannego wstawania, za sympatię, za dobre słowo, za wsparcie w trudnych momentach, za życzenia w tych najszczęśliwszych - to wszystko jest jak plecak pełen dobra, niezbędnego do dalszej podróży. DZIĘKUJĘ i DO ZOBACZENIA - napisała Mołek.

A oto, co napisał Meller: 

Do trzech razy sztuka. Właśnie drugi raz odchodzę z "Dzień Dobry TVN". W 2008 solo, a teraz w doborowym towarzystwie, razem z Magda Mołek. Uspokajam, że "Drugie Śniadanie Mistrzów" w TVN24 pozostaje bez zmian. Dzięki Magda, dzięki ekipo DDTVN i dzięki Szanowni Widzowie za wszystkie komplementy i ochrzany!

Już teraz wiadomo, że Magdę i Marcina zastąpi nowa para. Szczegółów jednak na tę chwilę nie ujawniono. Będzie Wam brakować tej dwójki?

DH

Więcej o:
Komentarze (303)
Magda Mołek i Marcin Meller odchodzą z "Dzień Dobry TVN". Wydali oświadczenia, a na ich miejsce pojawi się nowa para
Zaloguj się
 • Gość: Mariolka

  Oceniono 93 razy 31

  Najlepiej żeby odeszła Rusin z Kraśko, Bo to oni obniżają oglądalność, Bo nie da się już słuchać dłużej tego rechotu i wymachiwania rękoma oraz jako Kraśko patrzy na nią a nie na gości daje wyraźnie znać.kto jest dla niego najważniejszy.dramat!

 • Gość: jakogość

  Oceniono 53 razy 27

  Szkoda. To była jakaś równowaga dla Kingi R. Miło było posłuchać i popatrzeć :)
  Będę teraz później wstawał w weekendy.

 • Gość: Mateuszek Giappetto 500+

  Oceniono 50 razy 26

  Jęsli pracują w jednym miejscu aż 15 lat to po prostu są za drodzy dla właścicieli. Normalna zagrywka korporacyjna. Przyjda młodsi, tacy co zgodza się za mniej. Z fartem mordeczki. Powodzenia.

 • Gość: gość

  Oceniono 39 razy 25

  Szkoda, że odchodzi pani Magda Mołek, wyważona, dająca dojść do głosu swoim rozmówcom. Bardzo ją lubiłam, stanowiła równowagę dla drugiej pani prowadzącej ddtvn w weekendy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX