Joanna Przetakiewicz zdradziła, nad czym pracowała przez ostatnie miesiące. Odważyła się na własne show. Zapowiada, że koniec z tabu

Joanna Przetakiewicz zdradziła na Instagramie, że przez ostatnie miesiące pracowała nad własnym show. Przy jego powstawaniu pomaga jej ukochany Rinke Rooyens.

Joanna Przetakiewicz nie zwalnia tempa. Dyrektor kreatywna domu mody La Mania odważyła się podjąć nowe zawodowe zadanie. Wcieliła się w rolę prowadzącej w swoim autorskim programie, który nosi nazwę "Joanna Happy Hour Show". Zdradziła na jego temat co nieco na Instagramie.

Londyńskie mieszkanie Joanny Przetakiewicz. Co za luksus! Zobacz:

Zobacz wideo

Joanna Przetakiewicz poprowadzi swój talk show

Projekt do tej pory utrzymywany był w tajemnicy, jednak teraz Joanna zdecydowała się ogłosić swoim fanom, że ma dla nich niespodziankę.

NO I WYDAŁO SIĘ. Skoro cały internet pisze, media huczą, a Wy pytacie, to zdradzę Wam, nad czym pracowałam przez ostatnie miesiące - zaczęła swój wpis.

Okazuje się, że Przetakiewicz została prowadzącą w swoim talk show "Joanna Happy Hour Show". Zdecydowała się na to, gdyż "dzięki temu będzie mogła częściej być ze swoimi fanami". Przypomnijmy, że jakiś czas temu stworzyła ruch Era Nowych Kobiet, który ma pomagać kobietom w budowaniu wiary w siebie oraz wspierać je w dochodzeniu do samoakceptacji. Teraz chce docierać do nich także za pośrednictwem telewizji.

W projekcie oczywiście może liczyć na pomoc i wsparcie ukochanego. Rinke Rooneys jest producentem programów telewizyjnych, dlatego jego doświadczenie było dla niej niezwykle cenne. Para nakręciła już pilotażowy odcinek, który zdecydowała się pokazać widzom.

W odpowiedzi na Wasze wiadomości nakręciliśmy z Rinke próbny odcinek "Joanna Happy Hour Show", który wierzymy, że spełni te wszystkie potrzeby, a ja dzięki temu będę mogła częściej być z Wami. Połączyliśmy nasze dwa światy - doświadczenie i pasję poznawania nowych ludzi. I chociaż próbnych odcinków programu się nie pokazuje, postanowiliśmy zrobić eksperyment i uchylić rąbka tajemnicy, by poznać Wasze zdanie i dowiedzieć się, co myślicie - zwróciła się do widzów.

Jak się dowiadujemy, w programie będą pojawiać się goście. Zaproszenie od Joanny Przetakiewicz przyjęły już Katarzyna Nosowska i Henryka Krzywonos. Prowadząca zdecydowała się akurat na nie, gdyż jak tłumaczy "są żywym dowodem na to, że kobieta, która uwierzy w siebie, może wszystko". Wiemy też, że w programie pojawia się muzyka na żywo oraz widownia. Nie zabraknie też elementów humorystycznych. Przetakiewicz i Rinke pomyśleli, że formułę urozmaicą występy aktorów, którzy będą wcielać się w postacie sławnych osób. W nakręconym już odcinku pojawili się Laura Breszka i Michał Zieliński. Zagrali oni... Małgorzatę Rozenek i Radosława Majdana.

 

Fani Przetakiewicz są zachwyceni jej pomysłem. W komentarzach gratulują jej nowego wyzwania i zapewniają, że nie mogą się doczekać emisji:

Projekt mega ciekawy. Gratulacje, będę oglądać. Pani Asiu, super inspiracja dla każdej z nas. To będzie program, który może przytoczyć niesamowite historie każdego z nas. Wspaniały projekt! Powodzenia pani Asiu, już ma pani jednego widza.
W końcu powstanie jakiś program na poziomie. Jest pani inspirującą, wspaniałą kobietą.
Jestem zachwycona! Polskie kobiety potrzebują dokładnie takiego programu! Super pomysł - zachwycają się.

Jak na razie nie podano, gdzie będzie można oglądać program. Wiadomo jedynie, że w jego tworzeniu Joanna Przetakiewicz liczy na pomoc fanów. Czeka na ich propozycje gości, których chcieliby zobaczyć, oraz tematy, o jakich chcieliby posłuchać. Prowadząca zapewniła, że będzie informować na bieżąco o postępach prac.

Może być ciekawie, gdyż jak zapowiada Joanna Przetakiewicz, chce zerwać z tabu. Jesteście ciekawi, co z tego wyjdzie?

AW