Joanna Przetakiewicz pokazała swoje stare zdjęcie. Zapewnia: Tak, to ja. Fani rozbawieni. "Barbie po latach ostrego imprezowania"

Joanna Przetakiewicz opublikowała na Instagramie swoją starą fotografię, która pochodzi dokładnie z 2006 roku. Niektórzy jej nawet nie poznali. A wy?

Joanna Przetakiewicz dziś zwana jest ikoną stylu. I choć kobietom wieku nie powinno się wypominać, to w jej przypadku chyba można to zrobić. Joasia skończyła w ubiegłym roku 51 lat, a wygląda po prostu bosko. Niedawno jednak projektantka wspomnieniami powróciła do starych czasów i pochwaliła się na Instagramie swoim zdjęciem z 2006 roku. 

Zobacz wideo

Joanna Przetakiewicz na starym zdjęciu

Joasia pokazała zdjęcie, na którym ma czarną, satynową suknię z bardzo głębokim dekoltem. Uwagę zwracają też włosy oraz makijaż, niczym jak u lalki Barbie. Przetakiewicz do dawnej wersji siebie podeszła jednak ze sporym dystansem.

Tak, to ja - 2006 rok. #staraera #cośposzłonietak #nieprzepraszam A tak się starałam - napisała.
 

Komentarze internautów są równie zabawne. 

Barbie po latach ostrego imprezowania.
Fota absolutnie czad, może trochę za dużo loków i ten "atomic" blond
I'm a Barbie girl, in a Barbie World - piszą fani Joasi.

Szanujemy Joasię za taki dystans do siebie. Wiadomo, że kiedyś królowała zupełnie inna moda na warszawskich salonach i z pewnością w 2006 roku stwierdzilibyśmy, że Przetakiewicz wygląda zjawiskowo. Jak oceniacie jej metamorfozę? My na szóstkę z plusem.

DH