Jennifer Aniston znów jest zakochana? Aktorka została przyłapana na randce z tajemniczym przystojniakiem. Chyba coś jest na rzeczy

Jennifer Aniston nie jest już singielką? Ostatnie zdjęcia zdają się potwierdzać, że coś jest na rzeczy.

Jennifer Aniston jeszcze niedawno ponownie była łączona z Bradem Pittem. Zagraniczne media regularnie donosiły o tym, że gwiazdorzy mają romans i zamierzają do siebie wrócić po latach przerwy. Jednak wiele wskazuje na to, że były to wyłącznie plotki. Ostatnio aktorka została przyłapana przez paparazzi na randce z tajemniczym mężczyzną. Para nie szczędziła sobie czułości.

Jennifer Aniston znowu zakochana?

Aktorka niedawno wybrała się na kolację ze znajomymi. Mimo że Jennifer prezentowała się znakomicie, uwagę paparazzi zwróciło coś innego. Po wyjściu przed lokal Aniston przytulała się z tajemniczym mężczyzną. Na razie nie wiadomo, kim on jest. Zdjęcia, które trafiły do sieci, są niewyraźne. Mimo wszystko widać na nich, jak Jen całuje się z nową sympatią.

Amerykańskie media zaczęły kreślić plany na przyszłość Aniston i zastanawiają się, czy 50-latka wreszcie znalazła miłość życia. Równie może być to przelotna znajomość albo nic nieznaczące buziaki. Zapewne w najbliższych tygodniach dowiemy się, czy jest coś na rzeczy.

Przypomnijmy, że w 2017 roku Jennifer Aniston rozwiodła się z Justinem Therouxem. Ich małżeństwo trwało zaledwie trzy lata.

Pamiętacie miłosną historię Brada Pitta i Angeliny Jolie?

Zobacz wideo

AD

Więcej o:
Komentarze (15)
Jennifer Aniston znów jest zakochana? Aktorka została przyłapana na randce z tajemniczym przystojniakiem. Chyba coś jest na rzeczy
Zaloguj się
 • Gość: Ann

  Oceniono 18 razy 18

  "Obsciskiwanie"? Wyglada jakby sie witali/żegnali...

 • sprawazlewa

  Oceniono 19 razy 17

  Fajna 50-latka! A to na zdjęciu, to zwykłe uściski na "do widzenia". Ludzie czasami się przytulają, gdy są przyjaciółmi! To na świecie normalne.

 • Gość: FERTY

  Oceniono 16 razy 14

  Przecież to Will Speck,reżyser jej filmów i przyjaciel od dawna.

 • ref-lex

  Oceniono 7 razy 7

  Zdjecia sa niewyrazne, za to nasz rewelacyjny plotek jest wyrazny. Glupawy i prymitywny, typowa przedwojenna wies.

 • griswold79

  Oceniono 4 razy 4

  Myślę, że to Majdan.

 • six_a

  Oceniono 4 razy 4

  chajzer? nareszcie.

 • Gość: Mewa

  Oceniono 2 razy 0

  Wydaje mi się, że to Krzysztof Ibisz.

 • lasalu

  Oceniono 2 razy 0

  Jarosław Kaczyński?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX